Przy okazji „Uroczystego Zakończenia Sezonu” w naszym Klubie tradycyjnie nie zabrakło podziękowań, jubileuszy oraz uhonorowań osób oddanych dla Klubu Zew!

Jedną z nich jest osoba, która od wielu, wielu lat jest blisko związana z Klubem Sportowym ZEW Sosnowiec. Zna ten Klub jak nikt, często wspomina z wielką pasją oraz piłkarską nutą uprzednie lata w Ostrowach Górniczych. Utożsamiając się z tym miejscem uczy nas wszystkich historii, tradycji oraz szacunku do zielono-czarnych barw Klubu o niespełna stuletniej historii. Wieloletni pracownik MOSiR’u dbający o ład i porządek na obiekcie sportowym w Ostrowach Górniczych, wieloletni działacz i członek Zarządu KS ZEW Sosnowiec. Wkrótce odchodzi na zasłużoną emeryturę, jednak w Klubie dalej będzie czynnie uczestniczył.

Legia Warszawa ma Lucjana Brychczego, natomiast KS ZEW Sosnowiec ma… JANA DZIWOSZA! Zarząd oraz piłkarze seniorskiej drużyny ZEW podczas Uroczystego Zakończenia Sezonu 2017/18 oddali cześć Panu Jankowi, okazując wdzięczność i szacunek za jego oddanie dla Klubu! Prezes Klubu, Paweł Kuroń wręczył Janowi Dziwoszowi pamiątkową koszulkę z napisem „100 lat dla Jana Dziwosza. Dziękujemy!” Ponadto na koszulce podpisali się wszyscy trenerzy oraz zawodnicy Klubu. Po niezwykle „emocjonalnym” wręczeniu koszulki na Pana Janka czekał kolejny prezent, bowiem na murawie stadionu w błysku stroboskopów i rac piłkarze pierwszego zespołu z Zarządem odśpiewali głośno „100 lat” podrzucając Legendę Zewu w powietrze!

Nagrodzony za zasługi podczas Zakończenia Sezonu został także Sebastian Schufreida! W rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 licznik naszego popularnego snajpera – „Kwadrata” minął 200 bramek, a dokładnie na swoim koncie ma ich już aż 212! To ogromne osiągnięcie, które pokazuje jak duża więź łączy tego piłkarza z Klubem Sportowym ZEW Sosnowiec. Pomimo wielu ofert transferowych Sebastian Schufreida już od wielu lat lojalnie reprezentuje barwy Zew-u! W zakończonym sezonie był najlepszym strzelcem drużyny, zdobywając aż 22 bramki.

Korzystając z okazji pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować Janowi Dziwoszowi za zaangażowanie, oddanie i ogrom pracy, którą wkłada na codzień w naszym Klubie. Ogromny szacunek! 100 lat Panie Janku! Ogromne gratulacje także dla Sebastiana Schufreidy, który strzelił dla Zew-u aż 200 bramek w rozgrywkach ligowych i pucharowych! Mamy nadzieję, że „Kwadrat” podwoi jeszcze tą liczbę!

Zarząd Klubu Sportowego ZEW Sosnowiec.

Możliwość komentowania została wyłączona.