W dniu  5 września 2015 r. Klub Rekreacyjno-Sportowy Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „ZEW” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sosnowcu organizuje Festyn Rodzinny – Ostrowy Górnicze 2015.

Głównym celem organizowanej imprezy jest szerzenie sportu i rekreacji wśród młodzieży jak również integracja mieszkańców ze wschodnich dzielnic Sosnowca a przy okazji zebranie środków finansowych dzięki którym będziemy mogli nadal szkolić dzieci i młodzież w dziedzinie piłki nożnej.

Z całą pewnością jedną z głównych atrakcji festynu będzie pokaz akrobacji oraz lądowanie helikoptera na płycie boiska o godz. 13:00 który nastąpi zaraz po ligowym meczu o mistrzostwo A-Klasy gdzie KRS TKKF „ZEW” podejmował będzie gości z Wojkowic. Mecz ligowy rozpocznie się punktualnie o godz. 11:00.

Jak co roku będziemy tańczyć  przy rytmach które zaproponuje nam zespół AxelBis (www.axelbis.pl)  – twórcy utworu ''Młodość''. Wkrótce ich premierowy klip :). AxelBis prosto z województwa Małopolskiego na naszym obiekcie pojawi się około godziny 14:00, z przerwami na inne występy AxelBis zagości u nas aż do końca imprezy do godziny 22:00.

Gwiazdą imprezy z całą pewnością będzie nasz gość specjalny Justyna Majkowska (www.facebook.com/majkowskajustyna) była wokalistka zespołu Ich Troje znana z takich hitów jak „Powiedz”, „Keine Grenzen” czy też „Zawsze pójdę w Twoją stronę”. Justyna dwukrotnie reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji. Nasz gość pojawi się na scenie około godziny 17:00.

Jak co roku – loteria fantowa – rewelacyjne nagrody. Każdy los weźmie udział w losowaniu nagrody głównej czyli przelotu helikopterem nad miastem Sosnowiec. O godzinie 18:00 odbędzie się losowanie koszulki drużyny Zagłębie Sosnowiec, piłki z podpisami pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, koszulek „ZEW” z autografem Justyny Majkowskiej oraz przelotu helikopterem nad Sosnowcem.

W loterii fantowej jak co roku wspaniałe nagrody takie jak: przybory szkolne, plecaki, torby, portfele, zestawy słuchawkowe bluetooth, pendrive, puzzle , smycze do kluczy, badmintony, apteczki ,czapki, okulary przeciwsłoneczne, piłki, przybory kuchenne, rękawiczki, parasolki, futerały, świecące breloczki, oryginalne licencjonowane plakaty NBA oraz wiele innych bardzo wartościowych nagród.

A co powiedzcie na pojazd Wrak Race ? Dookoła płyty boiska można będzie przejechać się samochodem po licznych przeróbkach technicznych który bierze udział w zawodach Wrak Race. (www.facebook.com/jkwrakrt)

Macie ochotę postrzelać do tarczy ? To nie problem. Przygotowaliśmy dla was zawody strzeleckie gdzie najlepsi otrzymają Puchar turnieju strzeleckiego Ostrowy Górnicze 2015.

Jeśli znudzi się wam strzelanie z celownikiem optycznym do tarczy, będziecie mieli okazję spróbować swoich umiejętności w strzelaniu Paint Ball  (www.facebook.com/profile.php?id=100002225239160), nasi goście Baza Extremalna Piernikarnia Sławków zaprezentuje również pokaz militariów a być może na płycie boiska pojawi się jakiś wojskowy wóz którym będzie można się przejechać ?

Dla naszej Kochanej młodzieży przygotowaliśmy również gokarty, samochody elektryczne, trampolinę, zjeżdżalnie dmuchaną oraz wiele innych atrakcji.

Z pewnością zaciekawi was również mecz pomiędzy rodzicami a dziećmi który zorganizujemy dla was około godziny 14:00 – zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami.

Grupowe1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na festynie pojawią się również konie, kucyki z pobliskich szkółek jeździeckich.

Z całą pewnością nasi goście będą mieli ochotę zjeść kiełbaskę z grilla, kaszankę bądź spróbować ziemiaków po cabańsku czy też wypić lane piwko. Do tego kręciołki ziemniaczane, gofry a na przystawkę staropolski smalec z grubym kawałem świeżego chleba.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Was. Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Dodaj komentarz