W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatni sparing, kończąc okres przygotowawczy do rundy wiosennej B klasy. Na boisku w Wesołej graliśmy z Górnikiem 09 Mysłowice i mecz ten zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 2-9 (1-4). Łupem bramkowym podzielili się: Kamil Zimoląg (3 bramki), Maciej Tomsia, Łukasz Chrzanowski i Dawid Matysiak (wszyscy po 2 bramki). Spotkanie to zakończyło serię 11 sparingów z których 8 wygraliśmy a 3 przegraliśmy.

   Ze zmian kadrowych przed rundą wiosenną po stronie minusów zanotowaliśmy przejście Dawida Krężla do RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza, natomiast nowe twarze w drużynie to Marcin Łukomski (GKS Siemkowice, woj. łódzkie), Dominik Migdał (powrót z wypożyczenia do Przemszy Okradzionów), Vladyslav Kononenko (Ukraina), Vladyslav Kremchuk (Ukraina, w trakcie załatwiania).

   Cel na tą rundę jest jasny – co najmniej 2 miejsce w tabeli i awans do A klasy. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, bo rywale również nie śpią, ale miejmy nadzieję, że zakończymy sezon satysfakcjonującym nas wynikiem.

Pierwszy mecz już za tydzień, 31.03 o godz. 17.00 zagramy w Będzinie z rezerwami IV ligowej Sarmacji. Na nasz stadion zapraszamy 07.04 również na godz. 17.00 kiedy to podejmować będziemy JSP Warta Zawiercie.

(jac:)

Możliwość komentowania została wyłączona.