W dniu dzisiejszym rozegraliśmy sparing z sąsiadem zza miedzy – Promieniem Strzemieszyce Małe. Od początku meczu było widać naszą przewagę w srodku boiska, lecz niewiele z tego wynikało. Nasza dobra gra kończyła się 20 metrów od bramki gości i nie mogliśmy stworzyć sobie dobrej okazji bramkowej. Pierwszy dobry strzał oddaliśmy w 17 minucie, jednak uderzenie Pawła Króla w dobrym stylu obronił bramkarz Promienia. W 31 minucie Norbert Mendak pięknie uderzył z wolnego i piłka minimalnie minęła okienko bramki gości. Promień z rzadka przedostawał sie pod naszą bramkę, niestety jedna z nielicznych akcji zakończyła się bramką. Rozochoceni goście jeszcze przed przerwą mieli kilka okazji, na szczęście niewykorzystanych.

Po przerwie strzał Norberta Mendaka w 55 minucie obronił jeszcze bramkarz gości, ale w 59 minucie był bez szans. Ponownie Nomek pięknie uderzył po długim rogu i był remis. Chwilę później debiutujący w naszej drużynie Konrad Jarzyna miał okazję się wykazać, ładnie broniąc strzał gości. My mieliśmy kolejne okazje i wydawało się, że bramka dla Zewu jest kwestią czasu. W 73 minucie Bartek Kędzierski z ponad 30 metrów uderza obok, w 76 minucie Adrian Wróbel w sytuacji sam na sam strzela w bramkarza i w 80 minucie Krystian Jankiewicz także obok bramki. W odpowiedzi jedna akcja Promienia kończy się niestety powodzeniem i przegrywamy mecz 1-2.

Sosnowiec Stadion KKS Czarni 30.01.2016 godz. 18.00

Zew Kazimierz – Promień Strzemieszyce Małe 1-2 (0-1)

ZEW: Krystian Sierka (46 min. Konrad Jarzyna) – Rafał Mroziński (46 min. Mariusz Mendak), Artur Durzyński (46 min. Dominik Migdał), Tomasz Pluta (63 min. Krystian Jankiewicz), Krystian Jankiewicz (30 min. Paweł Żelazowski) – Paweł Król (65 min. Maciej Tomsia), Piotr Król, Maciej Tomsia (46 min. Łukasz Waler, 75 min. Rafał Mrozinski)) – Dawid Gałwa (46 min. Adrian Wróbel), Norbert Mendak, Bartłomiej Kędzierski

0-1 Promień 34 minuta

1-1 Norbert Mendak 59 minuta

1-2 Promień 82 minuta

(jac)

 

Możliwość komentowania została wyłączona.