Mamy ogromną przyjemność poinformować, że P.P.H.U. ALGAS Sp.j. kokogood został sponsorem głównym Klubu Sportowego ZEW Sosnowiec.

Umowa została zawarta w dniu 31 lipca 2019 roku i będzie obowiązywać przez najbliższy rok. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy jeszcze więcej korzyści niż dotychczas.  Umowa sponsoringu zakłada bliską oraz partnerską współpracę w zakresie działalności marketingowej i promocyjnej. Klub Sportowy ZEW Sosnowiec zobowiązał się do promowania marki firmy PPHU Algas Sp.j. kokogood oraz do dbania o dobry wizerunek i imię sponsora.

Oprócz banerów reklamowych na domowym obiekcie sportowym przy ul. Gałczyńskiego 9 w Sosnowcu oraz stronie internetowej, nasz nowy sponsor znajdzie się na koszulkach obozowych naszych wychowanków w Pogorzelicy. Wszystkie elementy i środki promowania firmy PPHU Algas Sp.j. kokogood będą wprowadzane już niebawem.

Z tego miejsca również pragniemy podziękować Radnemu Łukaszowi Krawcowi, który po raz kolejny służył swoim doświadczeniem i pośredniczył w rozmowach z nowym sponsorem głównym.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe “Algas” działa na rynku od 1991 roku, prowadząc m.in. działalność gastronomiczną, handel detaliczny oraz hurtowy artykułami spożywczymi. W 1997 roku w ramach rozszerzenia działalności w firmie powstała ubojnia.

Algas rozpoczęła działalność w 1991 r. Początkowo przedmiotem działalności była: działalność gastronomiczna, handel detaliczny oraz hurtowy artykułami spożywczymi, tytoniowymi, eksportem i importem towarów poza koncesjonowanymi, organizacja imprez okolicznościowych a także produkcja wyrobów garmażeryjnych.

Od roku 1997r. spółka poszerzyła zakres działania w sferze uboju drobiu, produkcji tuszek drobiowych i elementów. W tym też okresie firma otrzymała status Zakładu Pracy Chronionej co umożliwiło stworzenie warunków pracy dla osób niepełnosprawnych.
W 2010r. firma zainwestowała w budowę nowoczesnej ubojni drobiu zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej podnosząc tym samym oczekiwania klientów co do jakości produkowanych wyrobów.

Produkty oferowane przez firmę pochodzą z własnych ferm drobiu i od wyselekcjonowanych dostawców prowadzącymi gospodarstwa rolne w całej Polsce. Współpraca ta odbywa się zgodnie z restrykcyjną polityką jakości Grupy. Kontrola cyklu hodowlanego oraz zastosowanie nowoczesnych maszyn pozwala uzyskiwać produkt najwyższej jakości.

Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna „MEYN” do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Infrastruktura techniczna zakładu, nowatorskie podejście w projektowaniu oraz systemy kontroli procesu technologicznego pozwalają na wytwarzanie produktu cieszącego się nieustannym zainteresowaniem na rynku polskim i zagranicznym.

Siedziba naszego sponsora głównego mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Głównej 91.

Możliwość komentowania została wyłączona.