Klub Sportowy „ZEW” Sosnowiec  zaprasza do skorzystania z usługi reklamowej  polegającej na umieszczeniu na głównej stronie naszego Klubu Reklamy Twojej Firmy.

Dlaczego warto ?

1. Głównymi odbiorcami strony są mieszkańcy miasta Sosnowiec, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Będzina i okolic. Jeśli prowadzisz działalność w naszej okolicy – ta oferta jest dla Ciebie. Masz pewność że reklama trafi do potencjalnych klientów z terenu na którym prowadzisz działalność.

Twoja reklama będzie widoczna pod adresami:
www.zew-kazimierz.pl , www.zew-sosnowiec.pl oraz www.zew.sosnowiec.pl

2. Stronę w skali miesiąca odwiedza ponad 3 000 unikalnych odwiedzających. Strona generuje ponad 25 000 odsłon miesięcznie – na każdej z nich będzie znajdowała się twoja reklama.

3. Cel społeczny – 100% zysków z reklamy zostaje przekazana na statutowe działania klubu oraz uzupełnienie sprzętu sportowego – nikt nie zarabia na Twojej reklamie – udzielasz się społecznie.

4. Dołączysz do grupy sponsorów naszego klubu. W dolnej części strony w dziale sponsorzy umieścimy Twoje logo jako Firmę wspierającą nasz Klub. Dodatkowo link będzie prowadził do Twojej strony lub konta Facebook-owego dzięki czemu twoja strona może osiągnąć wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych co pomoże w pozycjonowaniu Twojej strony.

5. Dodatkowo opublikujemy reklamę Twojej Firmy na naszym koncie Facebook-owym. Twoja reklama dotrze dodatkowo do ponad 500 odbiorców – potencjalnych klientów z naszej okolicy.

6. Projekt Twojej reklamy przygotujemy zupełnie bezpłatnie. Baner z reklamą Twojej firmy będziesz mógł wykorzystać również w innych działaniach marketingowych.

Na usługę otrzymasz rachunek dzięki któremu będziesz mógł odliczyć koszt usługi w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Sugerowany koszt reklamy to 300 zł netto / miesiąc emisji (Reklama na naszej stronie na okres 1 miesiąca + 1 udostępnienie Twojej reklamy na Facebook)

Jest to bardzo dobra oferta dzięki której możesz pozyskać setki nowych klientów z okolicy w której prowadzisz działalność.

Zapytania prosimy kierować na adres: klub@zew-kazimierz.pl lub tel. 516 004 003

Możliwość komentowania została wyłączona.