W dniu dzisiejszym przegraliśmy na własnym boisku ze Skalniakiem 0:3 (0:0). Zwycięstwem mogliśmy zapewnić sobie utrzymanie, niestety po porażce przyszło nam czekać na wyniki z innych boisk. A te na szczęście były dla nas pomyślne: Orzeł – Niwy 0:3; Unia -Przemsza 4:1; Łagisza – Promień 2:0 i Jedność – Źródło 0:2. Tak więc status quo w dole tabeli został utrzymany. Ale tym bardziej możemy żałować, że nie zdobyliśmy dzisiaj punktów, bo wciąż teoretycznie mogą nas jeszcze wyprzedzić Orzeł i Przemsza. O tym jednak zadecyduje ostatnia kolejka, więc teraz kilka słów o meczu.

Mecz toczył sie w ponad 30 stopniowym upale i miało to wpływ na grę obu drużyn. W I połowie okazji bramkowych było strasznie mało, a najlepszą mieliśmy w 15 minucie, kiedy to Sebastian pietą próbował zaskoczyć bramkarza gości. Skalniak zaatakował w końcówce, jednak Mateusz świetnie obronił. II połowa zaczęła sie nieszczęśliwie od niepotrzebnego faulu w polu karnym i Skalniak z karnego zdobył prowadzenie. Od tego momentu obraz gry sie zmienił. My próbowaliśmy wyrównać, natomiast goście szybkimi wyjściami stwarzali sobie dobre okazje do podwyższenia. Powiodło im sie w 75 minucie, kiedy to daleki strzał zaskoczył Franka. Słabliśmy z minuty na minutę i widać było, że nie uda się odwrócić losów spotkania. Goście w 90 minucie dołożyli 3 bramkę i mecz zakończył sie ich zaskakującą, lecz zasłużoną wygraną.

Ostrowy Górnicze 13.06.2015 godz. 17.00

Zew Kazimierz – Skalniak Kroczyce 0:3 (0:0)

Zew: Frączek – Jankiewicz (80 min. Mroziński), Kania, Durzyński , Mendak M. – Kędzierski (62 min. Sławiński), Król Piotr, Mileński, Król Paweł  – Stachura (46 min. Żelazowski) , Schufreida

Rezerwowi: Janus, Sławiński, Migdał, Żelazowski, Mroziński, Khalifa

0:1 – Skalniak 49 min. karny

0:2 – Skalniak 75 min.

0:3 – Skalniak 90+2 min.

(jac:)

Dodaj komentarz