W dniu 10.10.2015 na obiekcie sportowym ZEW-u przy ul. Gałczyńskiego odbył się Festyn Charytatywny dla Piotra Pastusiaka. Przypomnijmy nasz sąsiad mieszkaniec dzielnicy Ostrowy Górnicze w Maju 2015 roku doznał uszkodzenia czterech kręgów z odcinka szyjnego kręgosłupa które po prostu wyskoczyły. Dodatkowo niestety doszło do naruszenia rdzenia kręgowego. Dzięki mieszkańcom naszej dzielnicy, działaczom, firmom oraz innym instytucjom udało się zorganizować Festyn Charytatywny dla Piotra. W czasie imprezy udało się zebrać kwotę ponad 13 tyś zł. Kilka osób zadeklarowało również wpłatę na konto. Dzięki portalowi https://zrzutka.pl/nne46u możecie wspomóc nadal Piotra i dać mu szansę na lepsze życie.

Dzięki sobotniej imprezie rodzina Piotra może zapewnić mu lepszą opiekę medyczną jak również zapewnić dwa miesiące rehabilitacji która jest niezwykle ważna.

Już w dniu 24 Października w klubie Archiwum przy ul. Modrzejowskiej 8 – od godz. 20:00 zapraszamy na Jam Session dla Piotra Pastusiaka. W czasie tego spotkania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na dalszą rehabilitację Piotra.
 

Poniżej prezentujemy krótką galerię z Sobotniej imprezy.
(pk)

Dodaj komentarz