Kochani, pamiętacie że 10 Października spotykamy się na boisku ZEW-u przy ul. Gałczyńskiego 7 ? Fundacja Dla Młodych , MOSiR Sosnowiec oraz Zew Kazimierz​ oraz sponsorzy oraz współorganizatorzy imprezy o których już wkrótce – mają dla was wiele niespodzianek. Na festynie charytatywnym pojawią się zawodnicy Zagłębie Sosnowiec​ którzy podarują na licytację koszulkę oraz piłkę z podpisami pierwszej drużyny. Atrakcje które zaplanowaliśmy to między innymi ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy dla naszych kochanych dzieciaków, występy dzieci ze szkoły podstawowej z Juliusza oraz Ostów Górniczych. Zawody sportowe (przeciąganie liny, mecz rodzice-dzieci itp.), rytmika, karate, bieg wokół stadionu o zdrowie dla Piotra oraz wiele innych konkurencji sportowych. Pokaz Zumby,  występy artystyczne, grill, napoje, piwo i wiele wiele innych atrakcji. Pojawi się również Dj Andriu wraz z zespołem For You Music, wieczorne klimaty zapewni wam DJ. Jak na każdej imprezie w Ostrowach Górniczych na płycie boiska około godz. 15:00 wyląduje helikopter który przy okazji pokaże kilka akrobacji powietrznych. Pojawi się również Policja , Straż Pożarna. Do tego loteria fantowa – wspaniałe nagrody oraz chłopaki z WOPR. Nie zabraknie: trampoliny, dmuchawców dla dzieci, balonów, waty cukrowej , autek , zjeżdżalni itp. To jeszcze nie wszystko. P A M I Ę T A J C I E !! !! Jest to Festyn Charytatywny dzięki któremu pomożemy Piotrkowi – już teraz możecie pomóc na stronie : https://zrzutka.pl/nne46u . Bądźcie z nami 10 Października. Serdecznie zapraszamy.

Dnia 30.05.2015 r. Nasz kolega, mieszkaniec naszej okolicy Piotr Pastusiak doznał poważnego urazu, w konsekwencji, którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn ciała. Od 3 miesięcy Piotrek jest hospitalizowany, przeszedł także skomplikowaną operację, jednak wada kręgosłupa i powstałe powikłania skutecznie blokują powrót do zdrowia, a co za tym idzie sprawność ruchową. Piotr przebywa obecnie w Szpitalu Nr 1 w Tarnowskich Górach. Jego dzielne dziewczyny- mama Basia, partnerka Magda i siostra, codziennie troszczą się o niego i pragną by jak najszybciej wrócił do domu, gdzie czekają na niego dwie małe córeczki Julia lat 6 i 5 miesięczna Zuzia.

Przed Piotrkiem i jego rodziną długa i ciężka droga do poprawy obecnego stanu zdrowia. Priorytetem będzie proces rehabilitacji, który odegra kluczową rolę i stanie się filarem do dalszych działań medycznych. Jednak, aby Nasz kumpel stanął na nogi potrzebne są środki finansowe, bez których wiele zbawiennych dla niego metod leczenia, rehabilitacji i pielęgnacji – pozostaną nieosiągalne !!!

Piotrek musi wiedzieć, że o niego walczymy , bo doping kibiców odgrywa w każdej rozgrywce nieocenioną rolę…..Zatem otwórzmy nasze serca i umysły – Niech każdy z Nas to udostępni, zastanowi się jak może pomóc, uruchomi znajomości, przekaże datek, bo tylko wspólnymi siłami skutecznie POMOŻEMY!!!

Dodaj komentarz