KS Zew Sosnowiec to klub z długimi tradycjami, w tym roku obchodzimy 95 lat działalności. Nasza drużyna w najlepszych latach grała na poziomie III i IV ligi. Klub przeżywał swoje wzloty i upadki związane ze zmianami ustrojowych i gospodarczymi. Przywiązanie piłkarzy i działaczy do klubu pozwoliło przetrwać najtrudniejszy okres.  Obecnie nasi seniorzy uczestniczą w rozgrywkach A-klasy a dzieci i młodzież rywalizuje ze swoimi rówieśnikami w pięciu grupach wiekowych.  Nasza Akademia piłkarska dynamicznie się rozwija poszerzając systematycznie ilość trenujących adeptów piłki nożnej. Podpisana umowa partnerskiej z największym klubem w naszym regionie Zagłębiem Sosnowiec zapewnia odpowiednią jakość i efektywność szkolenia opartą na Ogólnopolskim Modelu Szkolenia PZPN. Najzdolniejsi i najbardziej sumienni zawodnicy będą mogli trenować ze swoimi kolegami w Zagłębiu.

Z okazji naszego jubileuszu 25 czerwca organizujemy na naszym stadionie w Ostrowach Górniczych przy ul. Gałczyńskiego 9 wielki festyn rodzinny, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Od samego początku od godziny 9:00 będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Poniżej przedstawiamy plan ważniejszych wydarzeń:

9:00   – 15:00 Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
14:00 – 22:00 – Zespół AxelBis
15:00 – Uhonorowanie zasłużonych działaczy sportowych (ŚZPN)
16:00 – Pokaz motocyklowy – Team Kustosza oraz pokaz Zumby
17:00 – Kamil Kubas
18:00 – Ewelina Binkowska
19:00 – Antoni Gorgoń-Grucha – kandydat na prezydenta.
21:30 – Pokaz sztucznych ogni

Dla uczestników festynu przygotowaliśmy wiele atrakcji::

Samochodziki dla dzieci, trampolina, zjeżdżalnia dmuchana, foto-budka, przejażdżka na koniach, kucykach, symulator wypadkowy OSK Zebra, zabawki, balony, malowanie twarzy dla dzieci, fryzjer – stylista, Paint-ball, zawody w strzelaniu z wiatrówki, odciski palców z udziałem policji, pokaz straży pożarnej, rzut piłką do puszki i wiele innych zajęć, które uatrakcyjnią pobyt na festynie dzieciom i dorosłym.

Każdy strudzony zabawą i atrakcjami będzie mógł się posilić w punktach gastronomicznych:
Wata cukrowa, popcorn, grill, piwo, napoje, pajda chleba ze smalcem, kawa, herbata, barszcz, kręciołki ziemniaczane, corn-dog, lody, gofry, ciasta i inne.

W czasie festynu będzie przeprowadzona także loteria fantowa, w której można będzie wygrać wspaniałe nagrody: nagroda główna przelot helikopterem nad Sosnowcem oraz trzy nagrody po 1m3 drewna kominkowego i wiele innych cennych nagród.

Podczas festynu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rehabilitacje
dla naszego przyjaciela Piotra Pastusiaka.

Zapraszamy wszystkich, w każdym wieku, każdemu gwarantujemy dobrą zabawę.  Bądźcie z nami – zapewniamy niezapomniane wrażenia i mile spędzony czas.

Plakat PNG

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.