Wczorajszy mecz z Olimpią Włodowice zakończył się naszym wysokim zwycięstwem i tym samym serię kolejnych zwycięstw przedłużyliśmy do 4. Goście nie zawiesili nam wysoko poprzeczki i w ciągu całego meczu nie byli w stanie oddać celnego strzału na naszą bramkę. Kamil jedynie raz musiał wyłapać dośrodkowanie z rzutu wolnego. My natomiast strzelaliśmy dużo i celnie. Rozpoczęło się już w 5 minucie: Piotr Król dograł w pole karne do Patryka Lawędzkiego, który pewnie strzelił pierwszą bramkę. W 33 minucie mieliśmy rzut wolny z ok. 30 metrów. Do piłki podszedł Lawa i fantastycznym strzałem zdobył drugą bramkę. Chwilę poźniej było 3-0. Norbert Mendak najpierw trafił w słupek, a w następnej akcji kiedy wchodził między obrońców, jeden z nich próbował wybić piłkę. Uczynił to tak niefrasobliwie, że wyszedł mu z tego strzał w długi róg z 20 metrów i mieliśmy 3-0. Po przerwie grając na luzie podwyższaliśmy rezultat. W 57 minucie Patryk przedarł się lewą stroną i dośrodkował, odbita piłka wróciła do niego, więc wystawił ją na 10 metr, gdzie nadbiegał Maciek Tomsia i było 4-0. Chwilę później Maciek zrewanżował się Patrykowi i Lawa ustrzelił hat-tricka. Dzieła zniszczenia dokonał Piotr Król, który przejął odbitą piłkę przed polem karnym i strzałem pod poprzeczkę zdobył 6 bramkę dla Zewu. Cieszą kolejne punkty, ale przede wszystkim świetna gra całej drużyny i wysoka skuteczność. Po wczorajszej porażce RKS-u zmniejszamy straty i dalej walczymy o miejsce premiowane awansem.