W 7 meczu pomiedzy naszymi drużynami po raz pierwszy zwycięstwo odniósł zespoł z Małych Strzemieszyc. O wyniku zadecydował okres pomiędzy 12 a 29 minutą, kiedy to gospodarze po naszych fatalnych błędach strzelali bramki. Duży wpływ na przebieg i wynik spotkania miało skandaliczne sędziowanie trójki arbitrów. W pierwszej połowie nie uznali nam 2 strzelonych bramek, a sygnalizacja spalonych naszej drużyny z początku wywoływała wściekłość, ale potem już tylko śmiech. Mecz kończyliśmy w 9, po 2 czerwonych kartkach. Warto dodać, że w bramce gospodarzy zagrał Grzegorz Sokołowski, którego nie trzeba przedstawiać starszym kibicom naszego klubu. Grzesiek nie miał litości i wielokrotnie ratował gospodarzy przed stratą bramki.

Strzemieszyce Małe, 31.10.2015 godz. 13.30

Promień Strzemieszyce Małe – Zew Kazimierz 5:1 (4:0)

ZEW: Kamil Mosek – Krystian Jankiewicz, Paweł Żelazowski (90 min czerwona kartka), Grzegorz Mendak, Mariusz Mendak – Maciej Tomsia, Paweł Król, Andrzej Jacko (74 min. czerwona kartka), Radosław Kardas (34 min Paweł Balsamski) – Norbert Mendak, Sebastian Schufreida

Rezerwa: Krystian Sierka, Paweł Balsamski, Wiktor Gronowski

 • 1-0 Promień 12 min.
 • 2-0 Promień 17 min.
 • 3-0 Promień 24 min.
 • 4-0 Promień 29 min.
 • 5-0 Promień 60 min.
 • 5-1 Sebastian Schufreida 66 min. (asysta Paweł Król)

(jac:)

8 Responses to “Historyczne zwycięstwo Promienia”

 1. antek pisze:

  Dobrze że nie byłem na meczu bo chyba by mnie szlak trafił,zawodnicy czy wy rukwa macie trochę  honoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Antka ojciec pisze:

  Nie. Nie mamy honoru. Amen

 3. Żelazo pisze:

  Antek A kim ty kurwa jesteś żeby oceniać jeszcze tych którzy zostali i chcą być na boisku na dobre i na złe z tym klubem .Przyjdź  W poniedziałek na trening  powiedz jestem Antek  .Ja jestem Żelazo  I mam dość takich ciulów  jak ty którzy  siedzà i piszą bzdury na temat chłopaków  którzy wkładają całe swoje serce dla tego klubu.Ty nie wiesz  tego bo jesteś jakąś  pierdoloną  ciotą która tylko wypisuję bzdury na temat klubu i drużyny  .Tak jak napisałem wyżej  nie wiem tylko czy umiesz czytać ze zrozumieniem czekam w poniedziałek na treningu masz Antek  odwagę to będziesz . 

 4. Marjano_italjano pisze:

  Z tego klubu juz dawno sami powinni odejść m.in. Jacko, Tomsia, nie wiem po co znowu gra diabeł,i reszta emerytów. Wiem ze chcą dalej kopać ale to już jest jakaś paranoja żeby o sile ( a raczej jej braku) stanowili zawodnicy którzy mają po 50 lat. Grałem w zewie kupę czasu i zawsze tak było ze grali tam emeryci i klub zawsze znajdował się koło strefy spadkowej drżąc o byt do samego końca rozgrywek. Juz dawno powinno się tutaj postawić na jedynie młodych chłopaków a którzy są wybiegani.

 5. brombi1981 pisze:

  a ja proponuję żeby osoby krytykujące się przedstawiały bo na tyle odwagi to ma chyba każdy. Łukasz B.

 6. Marjano_italjano pisze:

  ja tu nikogo nie krytykuje Łukaszu, tylko stwierdzam fakty, z roku na rok coraz starsza jest ta drużyna zamiast być na odwrót,

 7. Moczykij pisze:

  "Z tego klubu juz dawno sami powinni odejść m.in. Jacko, Tomsia, nie wiem po co znowu gra diabeł,i reszta emerytów. Wiem ze chcą dalej kopać ale to już jest jakaś paranoja…." Brawo!.

  Od siebie dodatam tylko coś na temat niusa z 2 listopada o tym że trenerem będzie Tomsia. Żart? Deja Vu? 1 kwietnia? koło macieja?

  Żelazo nie spinaj się, Ty bynajmniej chodzisz na treningi i masz zdrowe podejscie do grania i ludzi w druzynie.

 8. bzyku pisze:

  Witam wszystkich. I serdecznie pozdrawiam.panowie grałem w zawie kilka lat mieliśmy naprawdę fajna drużynę i jak przyjezdzaly takiek drużyny jakie  teraz sa w a- klasie to zastanawialy się ile dostaną.wasze wyniki teraz to jakaś paranoja. Takie linie dostawać.życzę wam powodzenia w rundzie wiosennej. Szkoda mi tych chłopaków ale tu trzeba wziąść się do pracy i zasuwac jeden za drugiego. Szkoda mi prezesa bo znam go osobiście i też był prezesem jak ha grałem. Świetny człowiek. Życzę mu zdrowia i wszystkiego najlepszego. 

   

Dodaj komentarz