Każda seria ma swój koniec, jednak chyba nikt nie spodziewał się, ze nasza seria 5 kolejnych zwycięstw zakończy sie w pojedynku z Iskrą Psary. Goście od początku meczu umiejętnie grali w obronie i zagęszczali środek pola, co utrudniało nam konstruowanie akcji. Psary wyszły na prowadzenie w 19 minucie i nie oddały go do końca meczu. Nasze strzały mijały światło bramki i ogólnie cała gra pozostawiała wiele do życzenia. W 37 minucie sędzia dyktuje karnego dla iskry i goście prowadzą już 0-2.

II połowa to nasza zdecydowana przewaga, jednak mieliśmy ogromne problemy z wykańczaniem akcji. Wreszcie w 66 minucie Norbert Mendak zdobywa kontaktowego gola i wydaje się, że wyrównanie jest tylko kwestią czasu. Niestety następny okres gry to kilka niewykorzystanych okazji i wynik nie zmienia się. W ostatnich minutach oblegamy bramkę gości, ale wynik  pozostaje bez zmian. Iskra Psary sensacyjnie przerywa naszą serię.