Szanowni Państwo,

Z uwagi na moją rezygnację z prac w zarządzie klubu oraz przejęcie moich dotychczasowych obowiązków przez kolegów Pawła Kuronia (tel. 516 000 403) i Wojtka Wilka (tel. 506 106 623), od najbliższego tygodnia wszelkie informacje nt. planów i organizacji zajęć, zapisów itd będą publikowane na oficjalnej stronie naszego klubu www.zew-sosnowiec.pl. W ciągu najbliższych kilku-kilkunastu dni zostanie również uruchomiony specjalny system komputerowy on-line do komunikacji klub–rodzic. W systemie tym będziecie Państwo mogli na bieżąco sprawdzić plan zajęć, listę obecności, wpłaty składek czy też porozmawiać z trenerem.

Obecna strona pilkarze.net.pl zostanie jedynie stroną informacyjną dla mojej grupy treningowej Orlików 2007. 

Od przyszłego tygodnia zmienią się też dni zajęć dla grupy SKRZATY (żółta) r.2009.  Zajęcia będą się teraz odbywały w poniedziałki i czwartki o godz. 17:00, a grupę poprowadzi doświadczony trener, nauczyciel WF i sędzia piłkarski – Marcin Kwiecień. Mam nadzieję, że osoba Marcina wynagrodzi Państwu 2 tygodniowy okres przejściowy.

Ja osobiście chciałbym Państwu i dzieciakom bardzo serdecznie podziękować za ostatnie 5 lat wspólnej pracy z naszą akademią. Szczególnie dzieciakom: za stawiane wyzwania, za emocje, za wspólne łzy radości i smutku. Akademia KS ZEW jest dziś jedną z największych, najnowocześniejszych i najliczniejszych w Sosnowcu. To wszystko mogło się udać tylko dzięki wspólnej pracy zarządu, trenerów, rodziców, kierownictwa MOSiR oraz dyrektorów okolicznych szkół. Wszystkim Państwu raz jeszcze serdecznie dziękuję.  /Jurek Witkowski

Możliwość komentowania została wyłączona.