W wyjazdowym meczu z Promieniem Strzemieszyce odnieśliśmy pewne zwycięstwo i awansowaliśmy na 12 miejsce w tabeli !!! Przed meczem byliśmy pełni obaw, niektórzy mówili,że dobry by był remis. Upał i sztuczna nawierzchnia także nakazywały ostrożność.  Jednak to co zrobiliśmy z gospodarzami w I połowie przeszło wszelkie oczekiwania. Już w 5 minucie Sebastian Schufreida w dobrej sytuacji strzelił obok bramki. Ale już 7 minut później bramka! Paweł Stachura fantastycznie uderzył po długim rogu i piłka po odbiciu od słupka wpadła do bramki! 1:0! Nasza przewaga stawała się coraz wyraźniejsza i w 21 minucie podwyższamy wynik. Ponownie Paweł, wychodzi sam na sam i pewnie strzela – 2:0! Jednak Zewowi ciągle było mało. Po kolejnych 7 minutach jest 3:0 – Paweł Król uderza po ziemi zza szesnastki i bramkarz nie ma nic do powiedzenia. Nokaut. Promień na kolanach. Do końca połowy nasza przewaga nie malała, a gospodarze po strzałach Sebastiana i Bartka Kędzierskiego mogli mówić o szczęściu.

W II połowie mecz się wyrównał. Promień śmielej atakował i zaczął stwarzać okazje bramkowe, jednak znakomicie w naszej bramce bronił Mateusz Frączek. Nasz atak także nie próżnował i mieliśmy kilka okazji na podwyższenie wyniku. Wydawało się, że Promień w końcu strzeli honorowego gola w 84 minucie. Po faulu Rafała Mrozińskiego sędzia podyktował rzut karny, jednak Franek miał swój dzień i wybił piłkę na róg. W końcu gospodarze zdobyli swoją bramkę w 2 minucie doliczonego czasu, ale niczego to nie zmieniło. ZEW WYGRYWA! Po tym meczu awansowaliśmy na 12 miejsce w tabeli i jesteśmy w doskonałej sytuacji przed ostatnimi kolejkami. Warto także odnotować w dzisiejszym spotkaniu debiut w I drużynie naszego juniora Dominika Migdała. Dominik – życzymy dalszych udanych meczów w barwach Zewu.

Dąbrowa Górnicza 06.06.2015 godz. 17.00

Promień Strzemieszyce Małe – Zew Kazimierz 1:3 (0:3)

Zew: Frączek – Jankiewicz (60 min. Żelazowski), Kania, Durzyński (75 min. Mroziński), Mendak M. – Kędzierski (64 min. Sławiński), Król Piotr (80 min. Migdał), Mileński, Król Paweł  – Stachura , Schufreida

Rezerwowi: Janus, Sławiński, Migdał, Żelazowski, Mroziński

0:1 – Paweł Stachura 12 min.

0:2 – Paweł Stachura 21 min.

0:3 – Paweł Król  28 min.

1:3 – Promień Strzemieszyce 90+2 min.

(jac:))

3 Responses to “Kobra ukąsiła Promień!”

 1. Kama pisze:

  Zajebisty nagłówek 😉
   

 2. Anonim pisze:

  Powodzenia Dominik.

 3. admin pisze:

  Brawo Brawo Brawo !! !!

Dodaj komentarz