W sobotę 26 kwietnia rozpoczną się zmagania w ramach 22 kolejki naszej A klasy. Tym razem gościć będziemy na Ostrowach drużynę Źródła Kromołów. W poprzedniej rundzie w Kromołowie doznaliśmy dotkliwej porażki 0:3, nadchodzi więc czas na rewanż. Najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów, nasza strata do tej lokaty to 10 punktów. Rywale radzą sobie na wiosnę bardzo dobrze, z pięciu meczy wygrali aż cztery i przegrali tylko z MKS-em Sławków.

Mimo wszystko wydaje się że w najbliższym spotkaniu nie jesteśmy na straconej pozycji. Pomijając miejsce w tabeli, dobrą passę przeciwnika oraz wynik z pierwszego meczu, jest statystyka napawająca optymizmem. Źródło Kromołów zdobyło w meczach wyjazdowych w całym sezonie zaledwie 3 punkty. W dziewięciu meczach w roli gości doznali ośmiu porażek i tylko raz zdołali sięgnąć po punkty, z zamykającym tabelę Orłem Dąbie. Swoją wysoką pozycje w tabeli zawdzięczają zatem głownie swojemu obiektowi, na którym ciężko się gra każdej drużynie.

Mecz na pewno nie będzie łatwy i trzeba podejść do niego z zaangażowaniem i determinacją. W dole tabeli robi się ciasno i kolejne trzy punkty znacząco poprawią naszą pozycję przed bardzo trudnym majowym terminarzem. Motywacji na pewno nie zabraknie i miejmy nadzieje  na zwycięstwo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków piłki nożnej. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Pełny plan gier 22 kolejki:

Cyklon Rogoźnik.
 
Ostoja Żelisławice MKS Poręba  
Błękitni Sarnów CKS Czeladź (2)  
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) Skalniak Kroczyce  
Zew Kazimierz (Sosnowiec) Źródło Kromołów (Zawiercie)  
Jedność Strzyżowice Niwy Brudzowice  
Orzeł Dąbie Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)  
Milenium Wojkowice MKS Sławków

Dodaj komentarz