W najbliższą sobotę ZEW Kazimierz podejmie na własnym boisku Milenium Wojkowice. W pierwszej rundzie w wyjazdowym spotkaniu z tym przeciwnikiem doznaliśmy wysokiej porażki 0:5. Drużyna z Wojkowic zgromadziła do tej pory 37 punktów notując 11 zwycięstw 4 remisy i 9 porażek co daje jej szóste miejsce w ligowej tabeli. Przeciwnik, w przeciwieństwie do nas, może się pochwalić serią 3 zwycięstw w ostatnich meczach. Ich wyniki to kolejno 2:1 z Ostoją Żelisławice, 2:5 w wyjazdowym spotkaniu w Dąbiu oraz 5:0 z Jednością Strzyżowice. Jak widać Milenium radzi sobie bardzo dobrze z zespołami z dołu tabeli. Mogło by się wydawać ze terminarz kieruje ich w tej kolejce na kolejnego łatwego rywala, miejmy jednak nadzieje że będą schodzić do szatni w innych nastrojach niż po ostatnich kolejkach.  Aby tak się stało trzeba jednak przerwać naszą złą passe zaangażowaniem, walką i koncentracją od pierwszej do ostatniej minuty. Na koniec stare sportowe stwierdzenie : "Każda seria się kiedyś kończy" oby mecz w sobotę przerwał obie, naszą kiepską oraz bardzo dobrą przeciwników.

Początek spotkanie Sobota 24.05 godzina 17.