W dniu 28.05.2016 na terenie obiektu sportowego ZEW odbędzie się Festyn Charytatywny dla naszego sąsiada i przyjaciela Piotra Pastusiaka. (www.piotrpastusiak.pl). Organizatorami imprezy są „Fundacja dla Młodych”, „KS ZEW Sosnowiec” oraz „MOSir Sosnowiec”.

Kolejna impreza to Festyn Rodzinny z okazji 95-lecia KS ZEW Sosnowiec która odbędzie się w dn. 25.06.2016 (pierwszy dzień wakacji). W trakcie imprezy odbędzie się również zbiórka publiczna na dalsze leczenie i rehabilitację Piotra Pastusiaka. Organizatorami są "KS ZEW Sosnowiec" oraz "MOSir Sosnowiec"

Kolejny Festyn KS ZEW Sosnowiec planuje jak co roku zorganizować na początku Września 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy firmy jak również osoby prywatne które chciałyby pokazać swoje usługi, produkty w czasie trwania powyższych imprez.

Organizatorzy imprez spodziewają się jak co roku kilku tysięcy gości w czasie trwania każdej z nich.

Poszukujemy stoisk takich jak:
potrawy z grilla, potrawy z rożna, hot dogi, zapiekanki, hamburgery, potrawy rybne, żurek, bigos, placki, potrawy regionalne, gofry, lody, napoje, popcorn, wata cukrowa, kukurydza gotowana, orzeszki, sery regionalne – oscypki, żelki, pajda chleba ze smalcem, frytka na patyku, frytka belgijska, kawa, ciasta, wyroby z czekolady, miody, soki, wesołe miasteczko, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, maszyny do gry, balony, zabawki, pamiątki, malowanie twarzy, autka dla dzieci, strzelnica, pokaz militariów jak również wiele innych ciekawych atrakcji które umilą czas naszym gościom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

e-mail: klub@zew-kazimierz.pl , tel. 516 004 003

Możliwość komentowania została wyłączona.