Już w najbliższą sobote ZEW uda się na drugie z rzędu spotkanie wyjazdowe. Tym razem rywalem będzie Ostoja Żelisławice która w ostatniej kolejce przegrała w Kroczycach z tamtejszym Skalniakiem 2:1. Jak wiemy nasza ekipa przystąpi do tego spotkania w nieco lepszych nastrojach po dwóch kolejnych zwycięstwach.

Dodatkową motywacją dla Kazimierza powinien być fakt iż gospodarze tego pojedynku wyprzedzają nas w tabeli o zaledwie trzy punkty i przy zwycięstwie można zostawić ich za sobą(przynajmniej do następnej kolejki) oraz zdobyć bezcenne punkty w kontekscie końcowej klasyfikacji. Mecz jednak bedzię cieżkim wyzwaniem biorąc pod uwage potencjał przeciwnika, który pokonał między innymi zajmującą w tej chwili drugą pozycje w tabeli drużyne z Brudzowic a na własnym stadionie zremisował z czwartym MKS-em Sławków.

ZEW musi jednak powalczyć do ostatniej minuty o dobry rezultat i podtrzymanie dobrej passy w końcówce rundy. Statystyki gier z tym zespołem przemawiają nieznacznie za naszą drużyną, w czterech ostatnich meczach (od powrotu Ostoi do A klasy) 2 razy wygraliśmy, 1 raz mecz zakończył się podziałem punktów i 1 raz musieliśmy uznać wyższość gospodarzy najbliższego spotkania.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA TEGO SPOTKANIA
Początek 09.11.13 o godzinie 13:30 w Żelisławicach.
 

14 kolejka


 

One Response to “Kolejne spotkanie: Ostoja Żelisławice – ZEW Kazimierz”

  1. liter fryderyka proszę pisze:

    Ostoja swój ostatni mecz XIII kolejki kończyła w 8! osób wiec wiecie czego się spodziewać…

    Wlatują w pole karne jak huragan więc trzeba uważać.

Dodaj komentarz