W Sobotę 03 Maja 2014 drużyna ZEW w 23 kolejce rozegrała gościnne spotkanie z drużyną Niwy Brudzowice, która jest jednym z liderów w tabeli walczących o awans do ligi okręgowej. W pierwszej połowie spotkania drużyna ZEW prowadziła dwiema bramkami z wynikiem 0:2 co było bardzo dużym zaskoczeniem dla liderów w tabeli.

Przez całą pierwszą połowę graliśmy bardzo zdecydowanie , atakując przeciwnika i nie dając mu większych szans na przebicie się do naszej bramki. Drużyna z Kazimierza stworzyła bardzo wiele dobrych okazji dzięki czemu liderem pierwszej połowy był „ZEW”, czego nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy.

Sytuacja jednak na początku drugiej połowy spotkania w Brudzowicach zmieniła się diametralnie. Gospodarze wystartowali od samego początku drugiej połowy jak petarda wbijając nam dwie bramki jedna po drugiej, a następnie trzecią i czwartą bramkę. Pod koniec spotkania w ostatnich minutach drużynie Zewu udało się przebić przez obronę przeciwnika zmieniając  wynik na 4:3.

Być może zabrakło jeszcze kilku minut aby drużyna ZEW wyrównała spotkanie z wynikiem 4:4. W końcówce spotkania można było zauważyć już duże zmęczenie i dużo słabszą grę gospodarzy przy czym większą aktywność drużyny ZEW.

Jest to i tak bardzo dobry wynik, widać było bardzo duże zaangażowanie i wolę walki drużyny  z Kazimierza która kolejny raz pokazała że potrafi zaskakiwać i bardzo dobrze grać z drużynami z górnej części tabeli.

Oby wiary i siły nie zabrakło nam w najbliższą Sobotę 10 Maja 2014 gdzie drużyna ZEW podejmie gości na własnym boisku z klubu Łazowianka Łazy która to ostatnio w roli gospodarzy pokonała "ZEW" z wynikiem 4:1 i znajduje się obecnie na piątej pozycji w tabeli z wynikiem 45 punktów.

Kolejka: 24 dnia 10-05-2014 godz. 17:00