Zawsze staramy się w ramach działalności naszego klubu szukać nowych możliwości, które pozwolą zachęcić kolejne osoby do uprawiania sportu. W zeszłym roku podjęliśmy poważne działania utworzenia nowej sekcji w naszym klubie. Postawiliśmy na nie do końca popularną, ale rozwijającą się w szalonym tempie grę w squasha. Dzięki inicjatywie jednego z większych klubów Squasha w naszym mieście, który ma w swoim dorobku wiele osiągnięć i okazał się solidnym parterem do współpracy, podjęliśmy stałą współpracę z klubem Squash Point Sosnowiec.

Przez cały czas naszej działalności pragniemy poszerzać zamiłowanie do sportu, zdrowego stylu życia dla dzieci, młodzieży oraz rodziców, dlatego też pragniemy szerzyć różnego rodzaju dyscypliny sportu w naszym mieście. Na początku roku wystartowaliśmy z czterema drużynami seniorskimi jako Ks Zew Sosnowiec SquashPoint Team, które walczą w rozgrywkach ogólnopolskich, jak i regionalnych pod patronatem Polskiego Związku Squasha.

Zważywszy na to, że współpraca pomiędzy naszymi klubami jest wzorowa i sądzimy, że właśnie ta dyscyplina sportu ma dużą przyszłość dlatego też podjęliśmy wspólnie ze Squash Point Sosnowiec decyzję o stworzeniu profesjonalnej akademii Squasha dla dzieci i młodzieży.

W związku z tym ogłaszamy nabór dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, które chciałyby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia.

14 Stycznia – godz. 12:00 Dzieci w wieku 6 – 8 lat
14 Stycznia – godz. 13:00 Dzieci w wieku 9 – 12 lat

21 Stycznia – godz. 12:00 Dzieci w wieku 6 – 8 lat
21 Stycznia – godz. 13:00 Dzieci w wieku 9 – 12 lat

Zapisy odbędą się w klubie Squash Point Sosnowiec przy ul. Struga 1 w Sosnowcu.

Szczegółowe informacje: tel. 32 293 71 36 – Squash Point Sosnowiec.

Możliwość komentowania została wyłączona.