Dnia 30.05.2015 r. Nasz kolega, mieszkaniec naszej okolicy Piotr Pastusiak doznał poważnego urazu, w konsekwencji, którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn ciała. Od 3 miesięcy Piotrek jest hospitalizowany, przeszedł także skomplikowaną operację, jednak wada kręgosłupa i powstałe powikłania skutecznie blokują powrót do zdrowia, a co za tym idzie sprawność ruchową. Piotr przebywa obecnie w Szpitalu Nr 1 w Tarnowskich Górach. Jego dzielne dziewczyny- mama Basia, partnerka Magda i siostra, codziennie troszczą się o niego i pragną by jak najszybciej wrócił do domu, gdzie czekają na niego dwie małe córeczki Julia lat 6 i 5 miesięczna Zuzia.

Przed Piotrkiem i jego rodziną długa i ciężka droga do poprawy obecnego stanu zdrowia. Priorytetem będzie proces rehabilitacji, który odegra kluczową rolę i stanie się filarem do dalszych działań medycznych. Jednak, aby Nasz kumpel stanął na nogi potrzebne są środki finansowe, bez których wiele zbawiennych dla niego metod leczenia, rehabilitacji i pielęgnacji – pozostaną nieosiągalne !!! 

Piotrek musi wiedzieć, że o niego walczymy , bo doping kibiców odrywa w każdej rozgrywce nieocenioną rolę…..Zatem otwórzmy nasze serca i umysły – Niech każdy z Nas to udostępni, zastanowi się jak może pomóc, uruchomi znajomości, przekaże datek, bo tylko wspólnymi siłami skutecznie POMOŻEMY!!!

W każdej chwili możesz przekazać dowolną kwotę dla Piotrka pod adresem: https://zrzutka.pl/nne46u

 

Dodaj komentarz