W dniu 4 marca 2015 w kolejnym meczu sparingowym podejmowaliśmy zespół olkuskiej B klasy – Olimpię Łobzów. Już pierwsza akcja po rozpoczęciu meczu mogła przynieść nam powodzenie, jednak strzał Sebastiana Schufreidy minimalnie minął słupek. Goście odpowiedzieli minutę później, ale ich strzał prawie trafił w samochód przejeżdżający al. Mireckiego. Niestety już w 7 minucie jeden z napastników Olimpii wyszedł sam na sam i przy próbie minięcia Mateusza przewrócił się. Sędzia wskazał na wapno, a goście pewnie wykorzystali prezent – 0:1. Zew ruszył do ataków i w 16 minucie Paweł Mileński dośrodkował a Sebastian głową zdobył wyrównującego gola. Nasza gra nabierała rozpędu. Aktywni byli obaj napastnicy, w środku dynamicznie grał Mileński, a prawą stroną groźnie wchodzili Kędzierski i Jankiewicz. Przewaga była wyraźna, ale brakowało skuteczności. Najlepsza okazja to rzut karny w 20 min., kiedy po faulu na Mileńskim do piłki podszedł Kwadrat, jednak przestrzelił.  Kolejne groźne akcje: w 31 min. Schufreida trafił w spojenie, w 39 i 40 min groźnie strzelał Mileński, a w 41 min. powinno być 2:1 kiedy po akcji Bartka Kędzierskiego Paweł Król miał znakomitą okazję, jednak bramkarz gości cudem wybił piłkę na rzut rożny.

Po przerwie wyraźnie brakło nam pomysłu na wykończenie akcji. Mecz się wyrównał, goście kilka razy groźnie atakowali. W 57 min. akcje sam na sam wybronił Mateusz Frączek, w odpowiedzi Paweł Dudała strzelił minimalnie nad poprzeczką. W 63 minucie po rzucie wolnym gości od straty bramki ratuje nas poprzeczka, jednak w 67 minucie mocny strzał po długim rogu trafia do siatki i przegrywamy 1:2. W dalszym ciągu nie możemy poważnie zagrozić bramce gości. Dopiero w 80 minucie ładnie z dystansu uderza Paweł Balsamski, ale bramkarz jest na posterunku. Najlepsza okazja na wyrównanie to 81 min kiedy Paweł Mileński wychodzi sam na sam, niestety obrońca gości chwyta go w pół i powala na murawę. Otrzymuje za to czerwoną kartkę, ale okazja przepada. Końcówka to nasza nerwowa i niedokładna gra, a błędy w obronie o mało nie kończą się trzecią bramką dla Łobzowa. Tak więc przegrywamy mecz, w którym już do przerwy powinniśmy prowadzić przynajmniej 3:1…