Po bardzo dobrym i emocjonującym meczu ulegliśmy drużynie AKS Niwka 0-1. O zwyciestwie gości zadecydował rzut karny w 79 minucie. My w całym meczu postawiliśmy na szalę ogromną ambicję i wolę walki. Mieliśmy też kilka okazji na zdobycie bramki, jednak brakowało szczęścia lub precyzji. Z przebiegu meczu lepsi byli goście, ale jak na kandydata do awansu, to nie zaprezentowali olśniewającej gry. W pojedynkach z napastnikami gości znakomicie zaprezentował się w naszej bramce Kamil Zimoląg, który niestety musiał zejść w 72 minucie z przyczyn technicznych ;-). Pomimo porażki jesteśmy dumni z gry drużyny i zaangażowania wszystkich zawodników. Za tydzień z taką grą musi przyjść przełamanie.