W dniu 29.03.2019 na sali gimnastycznej w Ostrowach Górniczych oraz 30.03.2019 na boisku ZEW Sosnowiec odbędą się obowiązkowe testy sprawnościowe dla roczników 2011-2005.

Dzień I – 29.03.2019 (Piątek) w godz. 16:00 – 20:00 – dokładny podział na grupy/godziny danych grup zostanie podany wkrótce.
Dzień II –  30.03.2019 (Sobota) w godz. 9:00 – 16:00 – dokładny podział na grupy/godziny danych grup zostanie podany wkrótce.

Podział grup na godziny nastąpi w najbliższym czasie, tak aby jak najbardziej sprawnie przeprowadzić testy, prosimy jednak wstępnie zarezerwować sobie czas w godzinach podanych powyżej.

Testy są płatne w dn. 29.03.2019

Roczniki 2010, 2011 – 45 zł (zobacz szczegóły testów dla roczników 2010-2011 LINK)
Roczniki 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 – 50 zł  (zobacz szczegóły testów dla roczników 2009-2005 LINK)

Dodatkowo dla roczników 2009-2005 za dopłatą 15 zł istnieje możliwość skorzystania z porady fizjoterapeuty i dodatkowych badań:
Feedback fizjoterapeutyczny przygotowany jest na podstawie przeprowadzonych testów na urządzeniu OptoGait określających nieprawidłowości w dynamice ruchu przedstawiający analizę całego ciała dziecka tj.: szkieletu np.

• ewentualna koślawość stóp, potencjalne skrzywienia kręgosłupa
• układu mięśniowego np. widoczne zaburzenie osi kończyny dolnej może świadczyć o zaburzonej pracy mięśni stabilizujących rejon stawu biodrowego/skokowego
• częściowo nerwowego np. pozycja zamknięta klatki piersiowej – kifotyzacja, potencjalnie zaburzona stabilność rejonu centralnego

Analiza przeprowadzona przez współpracujących z Nami fizjoterapeutów wskazuje zaobserwowane dysfunkcje u zawodnika. W rezultacie rodzice otrzymają nie tylko informację o postępach i rozwoju zawodników, ale kompletną informację o podejrzeniu wad rozwojowych czy też zwiększonym ryzyku kontuzji. (zobacz szczegóły feedback fizjoterapeutyczny LINK)

UWAGA REJESTRACJA ZAWODNIKÓW trwa do dn. 26.03.2019 do godz. 23:59 (testy są obowiązkowe).
Rodzic zobowiązany jest do dokonania rejestracji w Panelu APS PORTAL, w którym następnie będzie miał dostęp do pełnych wyników oraz wykresów.

Obowiązkowej rejestracji dokonuje rodzić pod adresem: www.aps-portal.pl – klikając zakładkę rejestracja (zobacz dokładny opis rejestracji LINK).
Do rejestracji potrzebny jest specjalny KOD PIN, który zostanie przesłany do Państwa drogą SMS, dostępny również u trenerów.

Informacja o firmie APS Portal, która przeprowadzi testy.
Firma APS Portal stworzona jest przez specjalistów-pasjonatów, których celem jest rozpowszechnienie idei Analizy Potencjału Sportowego zawodników wśród kadry trenerskiej oraz młodych sportowców.  Jesteśmy pionierami w propagowaniu bio-bandingu w polskiej piłce nożnej, ponieważ wierzymy, że odpowiednio wcześnie rozpoczęty oraz progresywny trening przystosowany do fazy rozwoju zawodnika ma znaczący wpływ na jego możliwości prezentowane w wieku seniorskim. Naszym zdaniem systematycznie prowadzone testy funkcjonalne pozwalają na spersonalizowanie treningu i dostarczają informacji o ewentualnych zaburzeniach koordynacji nerwowo-mięśniowej. Testy przeprowadzane są na specjalistycznym sprzęcie dzięki czemu otrzymujecie Państwo informacje o postępach i rozwoju Zawodników. Wyniki będą udostępnione na portalu internetowym pod adresem www.aps-portal.pl. Dla zawodników w wieku 10-ciu lat i więcej współpracujący z Nami fizjoterapeuci, absolwenci  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, przygotują kompletny feedback fizjoterapeutyczny. Przedmiotowy raport, pozwoli Państwu uzyskać  informację o podejrzeniu wad rozwojowych czy też zwiększonym ryzyku kontuzji. Jest to bezcenna informacja, która w okresie intensywnego rozwoju,  pozwoli podjąć szybkie działania i pomoże zapobiec ewentualnym wadom postawy, które mogą prowadzić do powstania trwałych zwyrodnień.
Do tej pory przeprowadzaliśmy testy między innymi dla MUKP Dąbrowa Górnicza, KKS Czarni Sosnowiec czy KS Cracovia.

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.