W ostatniej kolejce ZEW udał się na wyjazdowe spotkanie do Dąbia skąd przywiózł 3 punkty. Mecz zaczął się dla nas układać dość dobrze bo juz w piętnastej minucie bramkę, po ładnej akcji i wymianie kilku szybkich podań, zdobył Paweł Król. Nie długo po tym po serii błędów w defensywie gospodarze zdołali wyrównać. Przewagę udało nam się wypracować ponownie jeszcze w pierwszej połowie. Kolejna dobra akcja w szybkim tempie i w polu karnym rywali zostaje powalony Paweł Mileński. Sędzia wskazał na wapno a stały fragment pewnie wykorzystał Sebastian Schufreida.

W drugiej połowie Zew atakował jeszcze zacieklej i groźniej stwarzając sporą ilość okazji. Prowadzenie podwyższył Piotr Styś po strzale głową. A wynik spotkania został ustalony po kolejnym rzucie karnym. W szesnastce Orła faulowany był po raz drugi Paweł Mileński i sam poszkodowany posłał piłkę do siatki. Przeciwnik nie wypracował sobie zbyt wiele klarownych sytuacji, zmuszając naszego bramkarza do większego wysiłku tylko raz.

Mecz był pod kontrolą chodź należy podkreślić że skuteczność nie była naszą mocną stroną i zwycięstwo mogło by być bardziej okazałe. Ważne trzy oczka dopisujemy jednak do naszego konta i na obecną chwile zajmujemy w tabeli 11 miejsce. Przed nami dwa mecze na własnym stadionie z sąsiadami z tabeli, w najbliższą sobotę podejmować będziemy Jedność Strzyżowice a tydzień później przyjedzie do nas Ostoja Żelisławice. Sezon zakończymy wizytą w Okradzionowie na mecz z tamtejszą Przemszą.

 


bramki

napomnienia

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 28 dnia 07-06-2014 godz. 17,00

LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE – LKS SKALNIAK KROCZYCE
CKS CZELADŹ – LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
KS CYKLON ROGOŹNIK – KS NIWY BRUDZOWICE
MKS PORĘBA – KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY
PAUZA – MKS SŁAWKÓW
KP SARNÓW – MKS MILENIUM WOJKOWICE
UKS PRZEMSZA DĄBROWA G. – KS ORZEŁ DĄBIE
KRS TKKF ZEW KAZIMIERZ – LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE

 

Dodaj komentarz