Klub Rekreacyjno – Sportowy TKKF „ZEW” ogłasza nabór roczników 2000, 2001, 2002 do naszej młodzieżowej drużyny grupy Trampkarzy. Szkolenie jest zupełnie bezpłatne. Teraz każdy ma okazję sprawdzenia swoich sił, umiejętności w drużynie ZEW jak również rozegrania spotkań w meczach ligowych organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

Piłka nożna to obecnie najbardziej popularna dyscyplina sportu w Polsce. Grają w nią zarówno dzieci jak i dorośli, mężczyźni i kobiety. Każdy znajduje w niej coś dla siebie. Dzięki temu, że nie ma w pełni powtarzalnych akcji jest to bardzo ciekawa dyscyplina. Zawodnicy cały czas są w ruchu, piłka nie zatrzymuje się dłużej w jednym miejscu. Można powiedzieć, że na boisku zawsze coś się dzieje.

Zapewne między innymi właśnie to sprawia, że na stadiony przychodzą tłumnie kibice, by oglądać zawodników w akcji w czasie meczów. Niektórzy porównują piłkę nożną do spektakli teatralnych, stawiając ją nawet ponad, gdyż nie da się przewidzieć tego, co wydarzy się na boisku.

W piłkę nożną warto grać, ponieważ to sport który rozwija wiele czynności w organizmie człowieka. Piłkarz powinien mieć dobrze rozwinięty zmysł obserwacji, refleksu, a także umiejętność przewidywania. Prócz tego, ćwiczy się także wytrzymałość oraz szybkość. To tylko niektóre cechy i umiejętności, które rozwija się dzięki piłce nożnej. Człowiek dzięki wysiłkowi fizycznemu jest w stanie pozbyć się negatywnych emocji, całą złość przełożyć na ćwiczenia, co powoduje rozprężenie psychiczne, mimo wysiłku fizycznego.

Karta zgłoszeniowa On-Line – skontaktujemy się z tobą w ciągu 24 godzin.

Zapisy telefoniczne : tel. 516 004 003 , e-mail: klub@zew-kazimierz.pl

Serdecznie zapraszamy , szkolenia prowadzą wykwalifikowani trenerzy
z wieloletnim doświadczeniem.

(pk)

 

Możliwość komentowania została wyłączona.