Sobota należała do bardzo pracowitych.
Rano swój pierwszy w karierze mecz towarzyski rozegrały połączone siły ŻAKÓW i SKRZATÓW. Na hali sportowej w Zagórzu podejmowaliśmy rówieśników z miejscowego UKS Piłkarz. Dzieciakom i rodzicom serdecznie dziękuję za odpowiedzialne podejście do tematu i tak liczne przybycie mimo tak „trudnej” sobotniej godziny ;-).

Po południu ORLIKI 2005 zagrały w corocznej edycji turnieju Piłkarz CUP

ZEW Kazimierz 2008 vs UKS Piłkarz 2008
Początkowo spotkanie wyglądało bardzo wyrównanie. Obie drużyny nie potrafiły wykorzystać swoich podbramkowych sytuacji. Po ok 8 minutach meczu  pierwszy cios zadali nam przeciwnicy, jednak już po chwili trzeźwo w polu karnym przeciwnika zachował się Szymon Matusiewicz, który wykorzystał błąd w wybiciu bramkarza gości i strzelił wyrównującą bramkę. Dalsza część meczu potoczyła się już pod dyktando ZEWu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2. Warto zauważyć, że średnia wieku piłkarzy UKS’u była nieco niższa od naszej, a jednak chłopcy stawiali zacięty opór i stworzyli mnóstwo zagrażających nam sytuacji. Obu drużynom serdecznie gratuluję.

Turniej PIŁKARZ CUP 2015 r.2005
W rozgrywanym dzisiaj po południu turnieju Piłkarz CUP rozegraliśmy 5 niezłych i bardzo zaciętych spotkań. Ostatecznie turniej wygrała rewelacyjnie spisująca się drużyna UKS Piłkarz I, a my uplasowaliśmy się na 4 pozycji na 6 występujących drużyn. Warto zauważyć, że gdyby nie pechowa strata bramki w ostatnich 5 sekundach meczu ze Strażakiem Mierzęcice mogliśmy „wskoczyć na pudło” zajmując II miejsce. Warto od teraz zapamiętać, że zawsze trzeba być skoncentrowanym do samego końca, bo cały włożony trud można stracić przez jeden mały błąd. Do historii przejdzie pierwsze turniejowe zwycięstwo nad Unią Strzemieszyce, Dla chłopaków i trenera GRATULACJE !

Nasze wyniki:

ZEW Kazimierz – Strażak Mierzęcice 2:2

ZEW Kazimierz – UKS Piłkarz II 1:1

ZEW Kazimierz – UKS Piłkarz I 0:1

ZEW Kazimierz – UKS Jedynka Łazy 0:2

ZEW Kazimierz – Unia Strzemieszyce 3:1

Możliwość komentowania została wyłączona.