Początek rozgrywek zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę zagramy pierwszy mecz ligowy z rezerwami Łazowianki. Okres przygotowawczy dobiega końca i teraz kilka słów o tym, jak przebiegał.

Jak wszyscy wiemy od lipca stanowisko trenera objął Bartosz Pawłowski. Pod jego przewodnictwem zespół rozegrał 4 spotkania sparingowe:

ZEW – Iskra Psary 6-1 (2-0) Bramki: Schufreida 4, Piętka, Paweł Król

ZEW – Czarni Sosnowiec 2-1 (2-0) Bramki: Schufreida 2

ZEW – RKS Zagłębie Dąbrowa G. 4-4 (4-1) Bramki: Piotr Król 2, Mateusz Migdał, Paweł Król

ZEW – Promień Strzemieszyce Małe 4-4 (2-2) Bramki: Gałwa, Lawędzki, Paweł Król, Mateusz Migdał

   W w/w sparingach wystąpiło 33 zawodników. W kadrze zespołu zaszło kilka zmian. Nie zobaczymy już w barwach Zewu Arkadiusza Pajka – transfer do AKS Niwka, Kamila Rudnickiego (do Zgody Byczyna) i Tomasza Pluty (wyjazd). Nowe twarze to: Bartłomiej Wróbel, Kamil Krzywdziński (obaj z KS Mydlice), Norbert Stasik (Czarni Sosnowiec), Radosław Kardas (Górnik Sosnowiec), Bartosz Osypiński, Michał Sliwka, Jakub Mikołajek (wolni zawodnicy) oraz nasi juniorzy: Eryk Szwiec, Dawid Piętka. Po kontuzjach wracają także Mateusz kania i Krystian Sierka.

   Tak więc trzon zespołu został zachowany, a i nowi zawodnicy powinni dużo wnieść do gry zespołu. Z nadzieją oczekujemy na nowy sezon i wszyscy wierzymy, że będzie dobrze. Wszystkich kibiców i sympatyków zapraszamy w sobotę o godz. 17.00 na inaugurację ligi.

(jac:)

Możliwość komentowania została wyłączona.