W środę 27.08.14. nasza drużyna zmierzy się z Jednością Strzyżowiece w ramach pierwszej rundy PP. Po nie najlepszych wynikach w dwóch pierwszych meczach nasza drużyna liczy na przełamanie już w najbliższym meczu.

O ile w pierwszym meczu zawiodła skuteczność w pierwszej połowie i mecz mógł wyglądać inaczej, to o drugim spotkaniu a konkretnie drugiej połowie chcieli byśmy szybko zapomnieć. O meczu z CKS-em najwięcej mówi protokół sędziowski: bramki dla naszej drużyny w 21 i 36 minucie i do przerwy 2:0, bramki dla gości 46',49',55',58',93'. Jak widać nasza drużyna wyszła na drugą połowę spóźniona o 15 minut i to spowodowało tak zły rezultat.

Zostawiając za sobą poprzednie spotkanie terminarz obecnego sezony daje nam szanse na przełamanie juz po 4 dniach. Z Jednością Strzyżowice w ostatnich 4 meczach dwa razy wygrywaliśmy i dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość rywali. Co ciekawe zwycięstwa odnosiliśmy na boisku rywala natomiast porażki odnotowaliśmy na naszym obiekcie.

Najbliższy przeciwnik jest na pewno w naszym zasięgu i musimy powalczyć o dobry wynik aby do kolejnego spotkania w lidze podejść w dobrych nastrojach. Nastawienie może być istotne gdyż przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Niw Brudzowice, która przez wielu uznawana jest za jednego z faworytów do awansu.

Dodaj komentarz