Dzisiaj (21.02) o godz. 17.00 rozegraliśmy sparing z drużyną olkuskiej A klasy – Prądnik Sułoszowa. Mecz zaczęliśmy w składzie: Frączek – Mroziński, Durzyński, Pawłowski, Żelazowski, Jankiewicz – Kania, Jacko, Wołoszyn – Schufreida, Paweł Król. Mecz rozpoczął się od lekkiej przewagi gości, z której jednak nic nie wynikało. Po 15 minutach mecz nabrał rumieńców. W 16 minucie Jacko pięknie uderzył z rzutu wolnego, jednak … Paweł Janus stojący w I połowie w bramce gości nie dał się zaskoczyć. Po minucie „Andzia” znowu miał okazję, jednak ponownie bramkarz na posterunku. W 20 minucie goście mieli doskonałą okazję, na szczęście piłkę z linii bramkowej wybił Patryk Wołoszyn. Dwie minuty później okazja Zewu – po rozegraniu rzutu wolnego Schufreidy z Durzyńskim piłka trafia w słupek bramki gości. W 29 minucie groźny strzał gości z rzutu wolnego kapitalnie wyciąga z okienka Frączek. Niestety w 37 minucie tracimy bramkę – mocny strzał z ponad 20 metrów i bramkarz bez szans. Dwie minuty później goście mają szansę na drugą bramkę, jednak Artur Durzyński zatrzymuje piłkę przed linią bramkową. W odpowiedzi dwie szanse Sebastiana Schufreidy w 43 i 44 minucie, jednak wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie do gry weszli Balsamski, Janus, Khalifa, Mariusz Mendak, Grzegorz Mendak. Od początku drugiej połowy gra toczyła się pod nasze dyktando. W 52 minucie strzał Rafała Orłowskiego wybija bramkarz, w 54 min. Schufreida strzela głową minimalnie obok słupka, po strzale Kani w 56 piłka znów mija słupek. 4 minuty później strzał Balsamskiego broni bramkarz. I wreszcie w 63 minucie wyrównujemy: Sebastian Schufreida wchodzi z prawej strony w pole karne i strzela w krótki róg zaskakując bramkarza. Po zdobyciu bramki próbujemy walczyć o zwycięstwo, jednak goście dobrze się bronią. Kolejny strzał Schufreidy w 78 minucie przelatuje obok okienka. Jeszcze w 90 minucie okazję ma Khalifa, jednak piłka znowu mija bramkę gości a  chwilę później arbiter kończy mecz.

Sosnowiec Stadion KKS Czarni 21.02.2015 godz. 17.00

Zew Kazimierz – Prądnik Sułoszowa 1:1 (0:1)

Zew: Frączek (46 min. Janus) – Mroziński ( 70 min Jankiewicz), Durzyński (46 min G. Mendak; 68 min Żelazowski), Pawłowski, Żelazowski (46 min Balsamski), Jankiewicz (46 min M. Mendak) – Kania (31 min. Orłowski), Jacko (46 min. Kania), Wołoszyn ( 70 min. Paweł Król) – Schufreida, Paweł Król (46 min Khalifa)

0:1 – Prądnik 37 min.

1:1 – Sebastian Schufreida 63 min

(jac:)

Możliwość komentowania została wyłączona.