Po zmianie trenera w drużynie seniorów nastąpiły także zmiany wśród trenerów grup młodzieżowych. Prowadzący dotychczas grupę Młodzik Młodszy (rocznik 2005) trener Łukasz Walczak zakończył przygodę w naszym klubie, ponieważ jego praca została zauważona i doceniona przez przodujący klub regionu – Zagłębie Sosnowiec. Już wkrótce Łukasz rozpocznie więc pracę w najsilniejszym klubie w mieście i wierzymy, że podobnie jak w Zewie, odniesie tam sukces. Cieszymy się, że podpisana przez nasz klub umowa z Zagłębiem dała Łukaszowi możliwość awansu zawodowego. Łukasz – dziękujemy za wszystko i trzymamy kciuki.

Z klubem rozstaje się także trener grupy Orlik Młodszy (rocznik 2007) Krzysztof Lubiatowski. Krzysiek, przed laty znakomity bramkarz, grający przecież na poziomie II ligi, postanowił skupić się na trenowaniu bramkarzy, co nie pozwala mu na dalszą pracę w naszym klubie. Dziękujemy Krzyśkowi za wspaniałą pracę z naszymi dzieciakami oraz życzymy sukcesów i powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej. Mamy także nadzieję, że od września Krzysiek w dalszym ciągu będzie prowadził zajęcia grupy bramkarskiej w Zewie.

Współpracę z drużyną zakończył też trener grupy Junior Młodszy – Arkadiusz Kloc. Drużyna zajęła 6 miejsce w IV lidze, co przy problemach ze składem należy uznać za sukces. Arkowi składamy podziękowania za pracę z juniorami i życzymy powodzenia w dalszej pracy. Trener Kloc być może poprowadzi jedną z naszych grup naborowych.

Od września grupę Młodzik Młodszy poprowadzi dotychczasowy trener grupy Młodzik Starszy – Robert Tomaszewski, natomiast grupę Orlik Młodszy kapitan i wieloletni zawodnik drużyny seniorów – Krystian Jankiewicz. Obu trenerom życzymy samych sukcesów, a ligowa karuzela rozpocznie się tradycyjnie we wrześniu. 

Jednak zanim zaczniemy ligę, naszych młodych piłkarzy czeka obóz sportowy w Jarnołtówku koło Głuchołazów. Grupa około 40 zawodników Zewu pod opieką Jerzego Witkowskiego oraz trenerów Bartosza Pawłowskiego, Roberta Tomaszewskiego, Krystiana Jankiewicza  w Górach Opawskich będzie doskonalić swoje piłkarskie umiejętności. Wyjazd 23 sierpnia o godz. 9.00 z naszego stadionu.

Możliwość komentowania została wyłączona.