W ostatnim meczu rundy jesiennej nastąpiło przełamanie. Rozbiliśmy Skalniaka na jego terenie 6-0, a wynik mógłby być jeszcze wyższy. W dzisiejszym meczu wszystko funkcjonowało idealnie i gospodarze byli bezradni wobec naszej znakomitej gry. Bohaterem dzisejszego meczu był nasz napastnik Bartek Kędzierski, który ustrzelił hat-tricka. Jednak na pochwały zasłużyła cała drużyna za świetną, konsekwentną  i skuteczną grę. To był Zew, który byśmy chcieli oglądać zawsze – grający na luzie, z wiarą we własne umiejętności. Nasza przewaga była tak duża, że nie starczyłoby miejsca na opis wszystkich okazji bramkowych, podam więc przegląd bramek.

8 minuta – 0-1 Bartek Kędzierski ze środka pola zagrywa do wchodzącego lewą stroną Rafała Mrozińskiego. Wejście Rafała w pole karne i piękny strzał po długim rogu – bramkarz bezradny.

24 minuta – prawą stroną poszedł Arek Pajek, dośrodkowanie na dalszym słupku zamyka Paweł Mileński i głową strzela na 0-2

43 minuta – akcja w trójkącie Mileński – Tomsia – Kędzierski. Maciek podaje do Kędziora, który jest sam na 5 metrze i spokojnie strzela po ziemi tuż przy lewym słupku – 0-3

53 minuta – zamieszanie w polu karnym Skalniaka, piłka wychodzi przed pole karne, gdzie z pierwszej piłki uderza Arek Pajek, a Kędzior zmienia kierunek lotu piłki całkowicie zaskakując bramkarza – 0-4

58 minuta – bramkarz gospodarzy wychodzi do piłki pod linię boczną, gdzie atakuje go Arek Pajek. Do odbitej piłki na 30 metrze dochodzi Bartek Kędzierski i celnie uderza do pustej bramki – 0-5

72 minuta – Paweł Mileński wchodzi z lewej strony w pole karne i uderza. Jego strzał bramkarz gospodarzy odbija na 11 metr, gdzie Maciek Tomsia uderza z pierwszej piłki i mamy 0-6