Algas

logo

 

PRZEDSIĘBIORSTWO ALGAS

O Naszej Firmie

Algas to nowoczesne przedsiębiorstwo z tradycją sięgającą ponad 30 lat. Algas jest wiodącym producentem zlokalizowanym w południowej części polski w województwie śląskim. Specjalizujemy się w hodowli drobiu, produkcji mięsa oraz wyrobów gotowych z mięsa z kurczaka. Jest firmą rodzinną – ze 100% polskim kapitałem.

W 2010 roku przedsiębiorstwo uruchomiło nowoczesny zakład drobiarski zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej. Kolejne inwestycje technologiczne przeprowadzane sukcesywnie przez przedsiębiorstwo umocniły naszą pozycję na rynku polskim i zagranicznym. W pełni zautomatyzowany i innowacyjny zakład pozwala dostarczać swoje produkty zarówno do sieci handlowych, zakładów przetwórczych jak i do restauracji szybkiej obsługi.

Przedsiębiorstwo poddaje się regularnym audytom prowadzonym przez certyfikowane jednostki zewnętrzne oraz audytom przeprowadzanych przez klientów. Posiadamy certyfikaty zgodności produkcji z systemami Halal oraz Kosher.

Najwyższą jakość produktów zapewniają starannie dobrani dostawcy oraz pionowa integracja przedsiębiorstwa w skład której wchodzą fermu drobiu, zakład drobiarski, zakład przetwórstwa mięsa oraz mroźnia.

 

KokoGood.pl | PRODUCENT NATURALNE WĘDLINY

KokoGood.pl | PRODUCENT NATURALNE WĘDLINY

Produkty oferowane przez naszą firmę pochodzą z własnych ferm drobiu i od wyselekcjonowanych dostawców prowadzącymi gospodarstwa rolne w całej Polsce. Współpraca ta odbywa się zgodnie z restrykcyjną polityką jakości Grupy. Kontrola cyklu hodowlanego oraz zastosowanie nowoczesnych maszyn pozwala nam uzyskiwać produkt najwyższej jakości.

Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna „MEYN” do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Infrastruktura techniczna zakładu, nowatorskie podejście w projektowaniu oraz systemy kontroli procesu technologicznego pozwalają na wytwarzanie produktu cieszącego się nieustannym zainteresowaniem na rynku polskim i zagranicznym.

 

HURTOWNIA NAPOJÓW ” GOZDAWA „

Hurtownia napojów – Gozdawa Sp. z o.o. (gozdawa-hurt.pl)

 

Początki firmy sięgają końca 1990 r. Wtedy zapadła dycyzja o rozpoczęciu działalności gospodarczej polegającej na hurtowej i detalicznej sprzedaży piwa, wina i napojów tworzącym się sklepom i barom w rejonie Czeladzi,Będzina i Sosnowca. Rozpoczynaliśmy od przysłowiowego „zera” , dziś po wielu zmianach personalnych i organizacyjnych należymy do grupy największych dystrybutorów piwa i napojów w Polsce. Współpracujemy z wiodącymi producentami w kraju – KOMPANIA PIWOWARSKA,GRUPA ŻYWIEC,CARLSBERG POLSKA, VAN-PUR i inni.

Mocna pozycja na rynku i chęć dalszego rozwoju skłoniła nas do utworzenia drugiego oddziału w Żorach. Obecnie obsługujemy ok . 1500 punktów detalicznych i sieci w rejonie całego województwa śląskiego. Aktualnie firma zatrudnia ok 90 wykwalifikowanych pracowników w tym 12 przedstawicieli handlowych, którzy codziennie odwiedzają kilkadziesiąt punktów. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelność oraz dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

 

Klimatyzacja Sosnowiec

Klimatyzacja Sosnowiec – Montaż i serwis – VENT INDUSTRIES (klimatyzacja-sosnowiec.pl)

 

Klimatyzacja Sosnowiec

 

Oferujemy kompleksowe usługi montażu i serwisu klimatyzacji na terenie SosnowcaKatowicJaworznaDąbrowy GórniczejBędzina
i okolic.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Gwarantujemy szybką wycenę oraz montaż klimatyzacji
  • Zajmujemy się kompleksową opieką posprzedażową (w tym m.in nabijaniem klimatyzacji w Sosnowcu)
  • Oferujemy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek
  • Zapewniamy gwarancję na świadczone usługi