Serdeczne podziękowania dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami w Sosnowcu, które przekazało na rzecz Klubu Sportowego ZEW Sosnowiec sprzęt sportowy o wartości 2000 zł.

Otrzymany sprzęt sportowy umożliwi nam organizacje specjalistycznych i profesjonalnych treningów w naszej Akademii Piłkarskiej oraz przyczyni się do rozwoju piłkarskiego naszych wychowanków. W ostatnich dniach nastąpiło oficjalne przekazanie w/w sprzętu treningowego na ręce przedstawicieli naszego Klubu, Wojciecha Wilka oraz Bartosza Pawłowskiego. W zamian za bezinteresowną pomoc, wiceprezes Wojciech Wilk wręczył symboliczne „podziękowanie” za wsparcie MPGO Sp. z o.o.

Warto dodać, że w siedzibie MPGO nasz Klub reprezentowało ponadto dwóch wychowanków KS ZEW Sosnowiec, Inga Pawłowska oraz Alan Szram, którzy na co dzień reprezentują drużynę Skrzatów (2012/13) z Piłkarskiego Przedszkola KS ZEW Sosnowiec.

Przy okazji podziękowań nie sposób zapomnieć o zaangażowaniu Radnego Miasta Sosnowca a także przyjaciela naszego Klubu, Pana Łukasza Krawca, który miał duży wkład w pozyskanie sponsora. Pan Łukasz czynnie uczestniczył w rozmowach pomiędzy stronami.

Pozyskiwanie kolejnych partnerów oraz wsparcie sponsorów jest nieocenione w codziennym funkcjonowaniu klubów sportowych. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie, które daje nam dużo motywacji do działania i przede wszystkim pozwala uatrakcyjnić ofertę skierowaną do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Treningi, które odbywają się ze specjalistycznym sprzętem sportowym są nie tylko bardziej atrakcyjne, ale też dużo bardziej efektywne. DZIĘKUJEMY!

Na poniższym zdjęciu prezentujemy sprzęt sportowy otrzymany przez MPGO Sp. z o.o. w Sosnowcu.

Możliwość komentowania została wyłączona.