W dn. 06-08-2016 o godz. 17:00 gościliśmy na naszym boisku drużynę Victoria Katowice, która w poprzednim sezonie uzyskała awans do katowickiej A-Klasy. W ostatnim sparingowym spotkaniu w sobotnie popołudnie pokonaliśmy gości z wynikiem 3:1.

Nasza drużyna w końcu po dłuższej przerwie mogła zagrać na swoim boisku.

Wychodzimy w składzie: Jarzyna Konrad, Wróbel Bartłomiej, Mendak Mariusz, Mroziński Rafał, Jankiewicz Krystian, Leszczyński Patryk, Gałwa Dawid, Król Paweł, Król Piotr, Ślęzak Mateusz, Pajek Arkadiusz.

W trakcie meczu weszli: Przeniosło Bartłomiej, Migdał Mateusz, Kardas Radosław, Leszczyński Łukasz, Maziarz Piotr, Chrzanowski Łukasz, Hruby Bogdan, Gronowski Wiktor oraz Opalski Łukasz.

Spotkanie nie było może porywającym widowiskiem, ale po klęsce w Sarnowie ocenione zostało pozytywnie. Wygrywamy 3-1 z bardzo silnym fizycznie przeciwnikiem, który ma szansę sporo namieszać w katowickiej A-Klasie.

Cieszy postawa młodzieżowców – Migdał, Kardas, Leszczyński Patryk oraz Maziarz Piotr, którzy mają szanse stać się czołowymi zawodnikami naszej drużyny.

Bramki dla ZEW-u strzelili – Ślęzak (4 min.), Leszczyński Patryk (62 min.) karny – po faulowanym Krystianie Jankiewiczu oraz Kardas Radosław (74 min.)

Należy również wspomnieć, że dziś po długiej przerwie powrócili do nas znani wszystkim Boguś Hruby oraz równie dobrze znany sympatykom naszego klubu Łukasz Opalski.

W tym sezonie nie zagrają na pewno Mateusz Kania oraz Grzegorz Mednak, którzy z powodu kontuzji nie zaszczycą szeregów ZEW-u.

W drużynie Zew-u w tym sezonie dużo wzmocnień.

Nowi zawodnicy:
Chrzanowski Łukasz
Gulczyński Łukasz (KS Salos Sosnowiec)
Królikowski Bartłomiej
Leszczyński Łukasz
Leszczyński Patryk
Pajek Arkadiusz
Przeniosło Bartłomiej (Fortuna Gliwice)
Wróbel Bartłomiej (KS Korona Rokitno Szlacheckie)
Ślęzak Mateusz (AKS Niwka) ?

Wychowankowie KS ZEW (Junior)
Maziarz Piotr
Migdał Mateusz
Radosław Kardas
Jarzyna Konrad

Powracający:
Topolski Adrian
Hruby Bogdan
Opalski Łukasz
Balsamski Paweł
Khalifa Whael
Stachura Paweł

Należy również wspomnieć o bardzo dobrej frekwencji zawodników. Zgłoszonych w tym sezonie do Patrik A-Klasy zostanie ponad 30 zawodników reprezentujących barwy naszego klubu.

(G.S , P.K)

Możliwość komentowania została wyłączona.