Informujemy, że treningi w miesiącu lipiec odbywają się NORMALNIE zgodnie z harmonogramem. Każda z grup odbędzie przynajmniej dwie jednostki treningowe w tygodniu.

Mały wyjątek stanowi grupa Skrzatów z Piłkarskiego Przedszkola II (roczniki najmłodsze). Z powodu wyjazdu trenera Marcina Bordy w pierwszym tygodniu lipca zajęcia w tych terminach zostają odwołane. Jednak w perspektywie całego miesiąca zajęcia tej grupy (2 jednostki treningowe) zostaną odrobione w najbliższym czasie po powrocie trenera. 

Grupa Młodzika Młodszego D2 trenera Jacka Płatka będzie trenowała w miesiącu lipiec wspólnie z pierwszą drużyną Orlika Starszego E1 trenera Roberta Tomaszewskiego. Zajęcia tych zespołów odbywają się pierwotnie we wtorki i czwartki o godzinie 17:30.

PŁATNOŚCI

Wysokość miesięcznej składki nie uległa zmianie – dalej będzie ona wynosić 105 zł / miesiąc dla zawodnika Akademii oraz 95 zł / miesiąc za zawodnika w przypadku rodzeństwa reprezentującego Zew w innym zespole Akademii. 

Zważywszy na okres wakacyjny oraz dyspozycyjność części naszych podopiecznych w tym czasie – dostosowaliśmy elastyczność metody płatności za okres miesiąca lipiec. Teraz można zapłacić także za dwa tygodnie treningów (50 zł.) jeśli dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach tylko przez połowę miesiąca (np. jeśli w drugiej połowie miesiąca gdzieś wyjeżdża i będzie trenować tylko przez pierwsze dwa tygodnie lub odwrotnie). Płatności można dokonać bezpośrednio u trenerów prowadzących zajęcia. Prosimy o określenie ram czasowych uczestnictwa Państwa dziecka u trenera prowadzącego zajęcia w miesiącu lipiec. Dzięki temu organizacja zajęć będzie bardziej skoordynowana i płynna. Pozwoli nam to dostosować możliwości do liczebności grup, co będzie skutkować większą efektywnością prowadzonych zajęć w tym okresie.

„WAKACJE Z ZEWEM 2020”
PÓŁKOLONIE / OBÓZ DOCHODZENIOWY

Biorąc pod uwagę stan epidemii, dalej występujące zachorowania COVID-19 a także perspektywę dynamicznie zmieniającej się sytuacji w kraju i na świecie podjęliśmy decyzje o organizacji wewnętrznych „półkolonii”. Będą to półkolonie o kształcie i harmonogramie obozu dochodzeniowego. Wszystko będzie zorganizowane w Klubie Sportowym ZEW Sosnowiec przy ul. Gałczyńskiego 9 w Sosnowcu. Takie półkolonie potrwają 6 dni (od poniedziałku do soboty) w godzinach 8:00 – 17:30. Przykładowy harmonogram dnia z takiego obozu będzie wyglądał następująco (plan wyłącznie poglądowy, ostateczny plan może się trochę różnić). 

7:30 – 8:15 Zbiórka, sprawdzenie obecności i gotowości
8:15 – 8:45 Przygotowanie do treningu, omówienie tematu i planu dnia
8:45 – 10:15 Trening (technika, motoryka, 1vs1)
10:15 – 10:40 Sprzątanie sprzętu, prysznic i przebranie się
10:40 – 11:00 Posiłek regeneracyjny
11:00 – 12:00 Spotkanie organizacyjne z uczestnikami obozu w sali konferencyjnej
12:00 – 12:15 Przygotowanie do wyjazdu rowerowego / Przygotowanie i wyjście na basen
12:15 – 14:00 Wycieczka rowerowa połączona z treningiem sprawnościowym / Zajęcia na basenie
14:00 – 14:40 Wspólny obiad
14:40 – 15:30 Odpoczynek poobiedni
15:30 – 15:45 Przygotowanie do treningu
15:45 – 17:15 Drugi trening (gry zadaniowe)
17:15 – 17:30 Sprzątanie, przebieranie się, przygotowanie do wyjazdu
17:30 – Zakończenie, odbiór zawodników przez rodziców lub samodzielny powrót do domu po pisemnej zgodzie

W alternatywie mogą odbyć się także treningi mentalne, zajęcia teoretyczne z dietetyki, profilaktyki zwalczania urazów najczęściej dolegujących piłkarzom, treningi motoryczne z trenerem przygotowania motorycznego, zajęcia prowadzone przez piłkarzy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, sparingi z lokalnymi zespołami.

Ostateczny kształt, plan oraz koszt będzie znany w najbliższym czasie. Jak tylko uda nam się ustalić i potwierdzić wszystkie szczegóły, niezwłocznie was o tym poinformujemy. Orientacyjny koszt nie powinien przekroczyć kwoty 400-500 zł (w tym catering obiad i posiłek regeneracyjny). Planowany termin to druga połowa sierpnia. Podział grup będzie zależny od ilości zgłoszonych oraz roczników. Wstępne zapisy można kierować bezpośrednio u trenerów prowadzących, Koordynatora Akademii Kamila Krzywdzińskiego – ( mail koordynator@zew-kazimierz.pl) lub u trenera koordynatora projektu „Wakacje z Zewem 2020” – Darkiem Wilkiem (tel. 727 934 067). 

Szczegółowe informacje opublikujemy w najbliższym czasie. Prosimy o zrozumienie, prowadzimy szereg rozmów organizacyjnych z różnymi podmiotami zmierzające do ostatecznego dopracowania harmonogramu planowanych półkolonii „Wakacje z ZEWEM 2020”.

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.