Informujemy, że dnia 13 sierpnia (tj. poniedziałek) o godzinie 19:00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na Obóz Sportowy do Zalesia. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Klubu Sportowego ZEW przy ul. Gałczyńskiego 9 w Sosnowcu. Obecność na zebraniu jest obowiązkowa.

Na zebraniu trenerzy wraz z kierownikiem obozu przedstawią wszystkie informacje dotyczące organizacji oraz samego wyjazdu na zgrupowanie w Zalesiu. Ponadto poniżej przedstawiamy listę obowiązkowego wyposażenia dziecka na wyjazd.

– przybory higieniczne: ręczniki (mały, duży, kąpielowy), mydło w kostce, szampon lub żel pod prysznic, pasta i szczoteczka do zębów, krem z filtrem przeciwsłonecznym

– odzież: ciepłe bluzy (np. polar), spodnie dresowe min. 2 pary, podkoszulki, bielizna osobista + skarpety na każdy dzień (minimum 7 szt.), piżama, kurtka przeciwdeszczowa, spodenki sportowe + shorty z kieszeniami (na piesze wycieczki) , czapka z daszkiem

– strój sportowy: strój treningowy żółto-niebieski (koszulka, spodenki, getry), ochraniacze, koszulki treningowe bawełniane 3szt. (dowolne, min. 1 w kolorze białym), dres klubowy (kto posiada), krótkie spodenki treningowe (dowolne min. 2 szt.), getry min. 2 szt., ortalion klubowy (kto posiada) lub kurtka przeciwdeszczowa

– strój kąpielowy: kąpielówki, okulary na basen, ręcznik kąpielowy, czepek

– obuwie: min. 2 pary lanki lub turfy na boisko sztuczne i trawiaste, 1 para pełne buty za kostkę (w razie deszczu), klapki + wygodne obuwie sportowe typu tenisówki/adidasy, prosimy także zabrać halówki gdyż na obiekcie znajduje się boisko pokryte tartanem, na którym mogą także odbyć się zajęcia,

– dodatkowo: legitymacja szkolna, worki na brudne ubrania, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane, papier toaletowy (1 rolka na wszelki wypadek), bidon na wodę do picia opisany imieniem dziecka, spray na komary/kleszcze

– kieszonkowe: w zupełności powinno wystarczyć 50-100 zł. (w drobnych banknotach zapakowane w opisaną imieniem i nazwiskiem dziecka kopertę).

Informujemy o konieczności zdeponowania pieniędzy dzieci u opiekunów obozu. Prosimy o przygotowanie niezaklejonych kopert opisanych nazwiskiem z podaną kwotą (najlepiej w drobnych nominałach po 10zł). W przypadku gdy dziecko przyjmuje leki, prosimy o przekazanie ich na zbiórce opiekunom wraz ze stosownym upoważnieniem i instrukcją do podawania leków (wraz z oświadczeniem o zgodzie na leczenie dziecka). Prosimy również nie wyposażać dzieci w wartościowe ubrania lub sprzęt elektroniczny. Niedotrzymanie powyższych warunków może skutkować niekorzystnymi konsekwencjami dla uczestnika w przypadku utraty, zniszczenia oraz zgubienia rzeczy wartościowych lub pieniędzy. Organizatorzy oraz opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zniszczone bądź zgubione. Prosimy rodziców o zapakowanie rzeczy uczestników w walizki, torby na kółkach.

PONIEWAŻ NA ZGRUPOWANIU BĘDZIEMY DBAĆ RÓWNIEŻ O ODPOWIEDNIĄ, SPORTOWĄ DIETĘ, PROSIMY NIE ZABIERAĆ SŁODYCZY, CHIPSÓW ORAZ SŁODKICH NAPOJÓW. W PRZYPADKU ZNALEZIENIA ZOSTANĄ PRZEJĘTE PRZEZ OPIEKUNÓW!

W przypadku posiadania przez uczestnika obozu telefonu komórkowego sprzęt będzie deponowany przez wychowawców i wydawany tylko w określonych godzinach (np. po kolacji). Kontakt z dzieckiem można nawiązać zawsze poprzez wychowawcę (w czasie przerw w zajęciach). Godziny wydania dzieciom telefonów zostaną ustalone w porozumieniu z trenerami, zgodnie z harmonogramem obozu.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania zostaną udzielone na poniedziałkowym zebraniu. Można także dzwonić do trenerów odpowiedzialnych za poszczególne grupy/roczniki w czasie obozu (Krystian Jankiewicz – Młodziki / Robert Tomaszewski – Zaki / Marcin Borda – Orliki / Dawid Gałwa).

Organizatorem Obozu Sportowego „Zalesie 2018” jest Klub Sportowy ZEW Sosnowiec z siedzibą
przy ul. Gałczyńskiego 9, 41-215 Sosnowiec, KRS: 0000008088, REGON:271770311, NIP: 644-11-02-046
Osoba odpowiedzialna za organizację: Paweł Kuroń – Prezes Zarządu – tel. 516 004 003

Wszyscy uczestnicy obozu posiadają podstawowe ubezpieczenie NNW. Obóz został zgłoszony i pozytywnie przyjęty przez Kuratorium Oświaty oddział Sosnowiec.

Kierownik obozu: Stanisław Cur, tel. 604 403 328
Wychowawca wypoczynku / trener: Krystian Jankiewicz, tel. 668 331 616
Wychowawca wypoczynku / trener: Robert Tomaszewski, tel. 509 085 724
Wychowawca wypoczynku / trener: Marcin Borda, tel. 502 688 260
Wychowawca wypoczynku / trener: Dawid Gałwa, tel. 509 568 537

Wszyscy opiekunowie obozu przedstawili zaświadczenia o niekaralności i posiadają odpowiednie uprawnienia.

Transport zapewnia licencjonowany przewoźnik:
FIRMA „DAREK” DARIUSZ RANOSZ
Zalesie 96, 34-608 Kamienica
NIP: 737-10-09-890
REGON: 492291967

Przed wyjazdem autokary zostaną dokładnie przebadane oraz skontrolowane przez Policję.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie:
Gospodarstwo Agroturystyczne M.S. Błachut, Zalesie 38, 34-608 Kamienica
„Agro-Turystyka” Dorota i Eugeniusz Marcisz, Zalesie 217, 34-608 Kamienica

Obiekty znajdują się w sąsiedztwie i posiadają pozytywne opinie Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Limanowej oraz wszelkie potrzebne zgody i badania.

Możliwość komentowania została wyłączona.