W środę 2 września wyjeżdżamy na mecz do spadkowicza z ligi okręgowej – MKS Sławków. Nasi rywale także nieudanie rozpoczęli sezon i z 3 punktami zajmują obecnie 15 miejsce. My po katastrofalnym meczu z Okradzionowem musimy powalczyć o pierwsze punkty. Czas wyciągnąc wnioski z porażki i zostawić serce na boisku w środę. Chcemy znów zobaczyć drużynę walczącą tak, jak w końcówce ubiegłego sezonu. Ten sezon dopiero się rozpoczyna, ale od nas zależy w jakim miejscu będziemy po jego zakończeniu. Nie możemy już na początku stracić kontaktu ze środkiem tabeli. Pojutrze okazja, żeby rozpocząć marsz w górę tabeli. Nie zmarnujmy jej!  Dodam jeszcze, że w środowym meczu drużynę poprowadzi gościnnie Piotr Tomsia.

Na koniec jeszcze tradycyjnie bilans meczów z najbliższym rywalem.

Bilans meczów ligowych ZEW – MKS Sławków

                                             Mecze     Zwycięstwa       Remisy        Porażki         Bramki

Spotkania u siebie                     6                   4                    0                 2                10-9

Spotkania wyjazdowe                 6                   0                    2                 4                7-18

Ogółem                                   12                  4                    2                 6                17-27

(jac:)

3 Responses to “Wyjazd do Sławkowa”

 1. Franek pisze:

  Głowa do góry Pany. W zeszłym sezonie też nie zaczeliśmy najlepiej a mimo to powalczyliśmy do końca. W każdym razie ja wierzę i trzymam kciuki.

   

  Pozdrowienia z Pragi 😉
   

 2. Anonim pisze:

  Piotr Tomsia,wszedł w meczu z Okradzionowem i mimo straconych bramek(OBRONA),rozkręcił trochę przód,choć chłop nie najmłodszy.Kwadrat sam niewiele zrobi bez wsparcia,taka jest moja subiektywna ocena z perspektywy trybun.Powodzenia w Sławkowie.

 3. kibic pisze:

  I co pazie "kibicowskie" więcej wiary! Jeszcze nic straconego, walczymy dalej!

Dodaj komentarz