W sobotnim spotkaniu ZEW Kazimierz podejmował CKS Czeladź. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 1:2, chociaż przebieg meczu, a w szczególności pierwszej połowy, nie zapowiadał takiego rezultatu.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszej ekipy co zostało dość szybko udokumentowane bramką na 1:0. Niestety mimo wielu bardzo dobrych okazji nie potrafiliśmy podwyższyć prowadzenia, co gorsza to drużyna CKS-u wykorzystała jedną z niewielu okazji w pierwszej odsłonie i do przerwy mamy wynik 1:1. Początek drugiej połowy nie był dla nas tak dobry jak pierwszej, jednak dalej stwarzaliśmy sobie dogodne okazje. Piłka jednak mijała bramkę, trafiała w poprzeczkę lub dobrze interweniował bramkarz gości. Podobnie jak w pierwszych czterdziestu pięciu minutach nieskuteczność zemściła się i to CKS cieszył się z drugiej bramki. Dalszy ciąg meczu to już znacznie wolniejsze tempo i pewnego rodzaju kontrola gry w defensywie drużyny z Czeladzi. Po dobrym meczu zostajemy z niczym. Szansa na przełamanie już w najbliższą sobotę w wyjazdowym meczu ze Skalniakiem Kroczyce.