W 4 kolejce rozgrywek sosnowieckiej A klasy przyszło nam się zmierzyć z drużyną Orzeł Dąbie.

Początek spotkania zapowiadał pogrom naszej drużyny, w ciągu 11 minut straciliśmy dwie bramki a przeciwnik miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych goli. Na szczęście po 20 minutach nasza drużyna „obudziła” się i coraz częściej stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali. W 43 minucie Sebastian Schufreida zdobył kontaktową bramkę i z nadzieją mogliśmy oczekiwać drugiej połowy.

Drugie 45 minut to jeszcze bardziej otwarta gra z obu stron, z wieloma sytuacjami do zdobycia kolejnych bramek. W 63 minucie doprowadziliśmy do wyrównania za sprawą kapitana naszej drużyny Mateusza Kani. Po zamieszaniu podbramkowym wepchnął on piłkę do bramki po rękach bramkarza. Mecz wyrównał się, jednak żadnej z drużyn nie udało się już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Niestety kolejny raz nasza drużyna nie może utrzymać odpowiedniego poziomu gry przez całe spotkanie, co skutkuje stratą punktów. Jeden punkt na własnym boisku z przeciwnikiem podobnej klasy to jednak bardziej porażka.

Nie pozostaje nam nic innego jak pokuszenie się o niespodziankę w kolejnym meczu z Łazowianką Łazy. Na ten wyjazdowy mecz zapraszamy w dniu 06.09.2014 o godz. 16:30.