W meczu 4 kolejki nasza młoda drużyna przegrała na własnym boisku z Akademią Sportu Wojkowice 2-4. Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana , przeciwnik jak i my , mieliśmy swoje okazję do zdobycia bramki. Najlepszą okazję miał Mariusz Jach kiedy to wyszedł sam na sam z bramkarką Wojkowic , ale niestety przegrał ten pojedynek. Wynik do przerwy 0-0. Druga połowa to już inna historia , bo tu zaczęło się strzelanie. Przeciwnik wstrząsnął naszą drużyną w 47 minucie , kiedy to strzela na 1-0 , zanim zdążyliśmy się otrząsnąć to już było 2-0 , mamy 48 minutę. W 67 minucie Kuba Letniowski strzela na 2-1 i łapiemy kontakt. W 70 minucie znowu Kuba Letniowski ma okazję do wyrównania , ale zamiast strzelać z pierwszej to przyjmuję piłkę i obrońca drużyny przeciwnej wybija mu piłkę spod nogi. W 75 minucie niestety przy naszej przewadze na boisku tracimy trzecią bramkę , mamy 1-3. 77 minuta nasza wiara w dobry wynik odżywa , bramkę dla nas strzela Kuba Woszczek. Do końca meczu pozostaje około 3 minuty , próbujemy wyrównać , ale to przeciwnik strzela w 79 minucie na 2-4 , no i jest po meczu. Warto wspomnieć , że w 80 minucie Kacper Wójcik tak uderzył z 16 metra , że o mało co nie złamał "poprzeczki". W porównaniu do meczu z Kroczyc nasza drużyna wyglądała dużo lepiej , gdyż podjęła walkę od pierwszej minuty meczu.