Po raz kolejny nie zabrakło nas na Sosnowieckiej Gali Sportu… 1 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu odbyła się 3 edycja prestiżowej, sportowej imprezy w naszym mieście.

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Sosnowca, Pana Arkadiusza Chęcińskiego meldujemy się na Gali jako Klub Sportowy ZEW Sosnowiec. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie. To wspaniała inicjatywa, która promując sport w naszym mieście pokazuje ile pozytywnych wartości niesie za sobą nasza życiowa pasja. Gratulacje dla wszystkich nominowanych i nagrodzonych sportowców we wszystkich kategoriach plebiscytu.

Klub Sportowy ZEW Sosnowiec podczas uroczystości III Sosnowieckiej Gali Sportu reprezentowali: Koordynator Akademii – Kamil Krzywdziński, Trener pierwszej drużyny – Adam Iwiński, Trener rocznika 2009 Akademii – Robert Tomaszewski oraz Trener rocznika 2014 Piłkarskiego Przedszkola – Marcin Borda. Naszym przedstawicielom oczywiście towarzyszyły ich piękne partnerki. To był świetnie spędzony czas wśród ludzi, którzy tak jak my – kochają sport! Wszystkim sosnowieckim klubom, stowarzyszeniom i sportowcom życzymy powodzenia i odniesienia samych sukcesów w swoich dyscyplinach.

Możliwość komentowania została wyłączona.