We wczorajszym meczu B klasy pokonaliśmy KS Wysoka i ponownie zbliżyliśmy się do podium na 1 punkt. I połowa meczu niestety rozczarowała. Graliśmy wolno, bez pomysłu, z czego najbardziej zadowoleni byli goście, którzy broniąc momentami w 8 zawodników skutecznie realizowali swój plan na ten mecz. W 43 minucie po wrzutce z rzutu wolnego Wysoka zdobyła nawet bramkę, jednak na szczęście dla nas był spalony. Po reprymendzie w szatni na II połowę wyszliśmy zmobilizowani i od razu było widać efekty. Na bramkę gości sunęły sprawne akcje  i wiadomo było, że bramka będzie kwestią czasu. Zdobyliśmy ją w 66 minucie – Mateusz Migdał dośrodkował z prawej strony a Paweł Król zamknął akcję na długim słupku. Chwilę później mieliśmy już 2-0. Daleki wrzut z autu, w zamieszaniu Dominik Migdał wyłuskał piłkę i strzelił pod poprzeczkę. Po tych dwóch ciosach goście stracili wiarę w korzystny rezultat, a my spokojnie kontrolowaliśmy mecz. Wysoka miała szansę na honorowe trafienie, jednak w naszej bramce świetnie interweniował Krystian i mecz zakończył się zwycięstwem Zewiaków 2-0. Cieszą kolejne punkty, brak straconej bramki, a najbardziej to, że potrafiliśmy wygrać mecz w którym początkowo nic nie wychodziło. Brawo drużyna!