Klub Sportowy ZEW Sosnowiec zgłosił się dziś do uczestnictwa w amatorskiej drużynie rozgrywek na sezon 2016/2017 w ALPN Sosnowiec. Reprezentować nasz klub będą zawodnicy rezerwowi, którzy nie dostali się do pierwszego składu, jak również rodzice naszych najmłodszych zawodników oraz młodsi reprezentanci naszego klubu, którzy nie będą brali udziału w rozgrywkach ligowych ŚZPN.

Ze strony klubu gwarantujemy treningi pod okiem zawodowych trenerów oraz uczestnictwo w rozgrywkach ALPN Sosnowiec, jak również sparingach organizowanych na terenie całego kraju, oraz na terenie Czech i Słowacji. Treningi oparte będą o Narodowy Model Gry PZPN.

Jest to pierwszy krok do utworzenia rezerw ZEW Sosnowiec oraz reaktywacji drużyny Oldboy w naszym klubie jak również ropowszechniania sportu wśród rodziców naszych najmłodszych podopiecznych.

Każdy może spróbować swoich sił, jest to amatorska drużyna, więc zapraszamy wszystkich nawet początkujących zawodników bez doświadczenia w grze. Do drużyny zgłosili się już niektórzy prezesi naszego klubu, którzy pokażą swoje umiejętności a być może ich brak na boisku :).

Zapisy trwają do dn. 05-09-2016 

telefonicznie: Wojciech Wilk: tel. 506 106 623

lub e-mailklub@zew-kazimierz.pl , podająć wiek, imię i nazwisko, adres e-mail oraz obowiązkowo nr telefonu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Gwarantujemy dużo ruchu oraz dobrą zabawę.

Możliwość komentowania została wyłączona.