W kolejnym meczu pokonaliśmy po dobrym i emocjonującym meczu drużynę Przemszy. Mecze między naszymi drużynami zawsze były emocjonujące i trzymały w napięciu do ostatnich sekund. Tak było i tym razem. Już początek spotkania dawał przedsmak emocji. Przemsza już w 3 minucie zdobyła prowadzenie, ale nasza odpowiedź była błyskawiczna. W 4 minucie w zamieszaniu na polu karnym do piłki dopadł Arek Pajek i strzałem pod poprzeczkę w długi róg nie dał szans bramkarzowi. Wydawało się, że opanujemy wydarzenia na boisku, jednak to Przemsza zdobyła kolejne prowadzenie po strzale głową z bliskiej odległości. Na przerwę schodziliśmy więc ze świadomością, że musimy gonić wynik i powalczyć chociaż o 1 punkt. Po przerwie mecz się zaostrzył i obie drużyny miały swoje okazje. Jednak to my byliśmy skuteczniejsi. W 68 minucie ponownie w roli głównej wystąpił "Pajo". Dynamiczny rajd od połowy boiska pomiędzy zaskoczonymi obrońcami Przemszy, wyjście sam na sam, położenie bramkarza i strzał do pustej bramki dawał nam remis. Walczyliśmy jednak dalej o pełną pulę i wreszcie w 85 minucie ogromna radość: Sebastian po rzucie rożnym zmienia kierunek piłki i ta ląduje w bramce gości! Prowadzimy 3-2, jednak przed nami były ostatnie minuty, w których Przemsza dążyła do wyrównania. Udało się jednak utrzymać wynik i 3 punkty zostały na Ostrowach. Wyniki pozostałych meczów sprawiły, że awansowaliśmy o 1 miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę kolejny bardzo ważny mecz z Promieniem i mamy nadzieję, że uda się podtrzymać dobrą passę.