W ślad za swoimi młodszymi kolegami z Piłkarskiego Przedszkola poszli zawodnicy z rocznika 2012, którzy w ten weekend również wzięli udział w Turnieju Halowym. Podopieczni trenera Bartłomieja Wróbla wzięli udział w Turnieju Jurajski Winter Cup 2020, rozgrywany w Piekarach koło Krakowa.

Nasi zawodnicy rywalizowali w rozgrywkach z takimi zespołami jak: Górnik Libiąż, AF z Głowa, Bronowianka Kraków oraz AP Damiana Gorawskiego DG 77.

Kadra KS ZEW Sosnowiec na turniej: Igor Styś, Alan Szram, Wojciech Szewczyk, Wojciech Konieczny, Dawid Cichowicz, Aleksy Szeląg, Bartosz Krzaczyński, Emil Karolczuk.

Pierwotnie w kadrze był również powołany Alan Szymczak, jednak z powodu choroby w ostatniej chwili musiał zrezygnować z udziału. Drużyna wraz z trenerem pozdrawiają i życzą Alanowi szybkiego powrotu do zdrowia i do treningów! 

Warto dodać, że wyróżnieniem indywidualnym został uhonorowany bramkarz KS ZEW Sosnowiec, Dawid Cichowicz. Został on bowiem uznany najlepszym bramkarzem całego turnieju. GRATULACJE!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. To był bardzo dobrze zorganizowany turniej, drużyna była niezwykle zadowolona.

Możliwość komentowania została wyłączona.