Dnia 17 września dwóch wychowanków naszej Akademii z rocznika 2008 wzięło udział w konsultacjach projektu „Zagłębie Dąbrowskie”. Igor Trawiński oraz Filip Połętek trenowali pod okiem trenerów sztabu szkoleniowego Zagłębia Sosnowiec. Reprezentowali tym samym najzdolniejszych zawodników swojego rocznika spośród klubów partnerskich Zagłębia.

Zarówno Igor Trawiński (napastnik) jak i Filip Połętek (pomocnik) reprezentują barwy naszego klubu głównie w V lidze okręgowej D2 Młodzika Młodszego. Pierwszy z nich dostaje także powołania na mecze grup starszych.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Akademią Zagłębia Sosnowiec, która poprzez takie wyróżnienie daje możliwość rozwoju dla wiodących zawodników z klubów partnerskich. Dla wychowanków naszego Klubu to nie tylko wyróżnienie ale także ciekawe doświadczenie oraz lekcja. Zawodnicy mogąc wziąć udział w treningu z kolegami o podobnej charakterystyce uświadamia, że aby stawać się coraz lepszym, trzeba dawać z siebie jeszcze więcej. Dla młodych zawodników jest to ogromny motywator, gdyż mogą choć przez chwilę stać się częścią Zagłębia – największego Klubu w regionie… Klubu o ponad 100 letniej tradycji. Dziękujemy Zagłębiu za zaproszenie do wzięcia udziału w konsultacjach.

W następnych konsultacjach z projektu „Zagłębie Dąbrowskie” zostaną zaproszeni przedstawiciele z rocznika 2009. Wkrótce opublikujemy więcej informacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.