W ostatnich dniach nastąpiły zmiany na stanowiskach trenerskich obu grup Orlików.

Na ławkę trenerską młodszej grupy r. 2005/06 po kilkumiesięcznej przewie rehabilitacyjnej powrócił trener Marek Tokarz. Natomiast treningi ze starszymi chłopcami rocznika 2004 od przyszłego tygodnia obejmie nowy trener Zuzanna Natkaniec.

Trenerowi Krzysztofowi Płoszajowi serdecznie dziękujemy za wkład,  poświęcenie i czas przeznaczony na  pionierski projekt tworzenia i prowadzenia dziecięcych grup piłkarskich TKKF ZEW.

Krzysztof ! Jeszcze długo, każdy kolejny trener będzie przez nas oceniany przez twój pryzmat. Przez Twoje zaangażowanie, poświęcenie i oddany nam czas. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Zarząd KRS TKKF „ZEW”

Serdecznie  witamy Panią Zuzannę Natkaniec.

Zuzanna Natkaniec (ur.1984) – trener grupy ZEW I Kazimierz r.2004

Pani Zuzanna jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Posiada dyplom trenera II klasy piłki nożnej. Od wielu lat pracuje jako trener oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Karierę zawodniczą rozpoczęła w drużynie młodzieżowej Czarnych Sosnowiec. Grała również w RTP Rybnik oraz Atenie Poznań.

Była młodzieżową reprezentantką Polski w kadrze do lat 18stu.

Jej kariera seniorska związana była z drużyną Czarnych Sosnowiec, z którą występowała w I-lidze kobiet (później przekształconej w Ekstraligę Kobiet)

Z drużyną Czarnych sięgnęła po:

– Puchar Polski Seniorek w sezonie 1999/2000
– Wice Mistrzostwo Polski Seniorek w sezonie 2004/2005
– Finał Pucharu Polski Seniorek w sezonie 2004/2005
– Halowe Mistrzostwo Polski Seniorek w roku  2005
– II Wice Mistrzostwo Polski Seniorek w sezonie 2005/2006

Karierę zawodniczą zakończyła w roku 2006 po odniesionej kontuzji kolana.

Jako trener grup młodzieżowych pracowała z Zagłębiem Sosnowiec (chłopcy) i KKS Czarni (dziewczęta). Współpracowała również z innymi zagłębiowskimi klubami.

Życzymy Pani Zuzannie samych sukcesów z naszą drużyną ORLIKÓW.

Zarząd KRS TKKF „ZEW”

 

Możliwość komentowania została wyłączona.