W 5 kolejce B klasy podejmowaliśmy rywala zza miedzy – Unię II Strzemieszyce. Zaczęło się niefortunnie – już w 7 minucie nasz błąd przy wyprowadzaniu piłki i goście niespodziewanie wychodzą na prowadzenie. Szybko opanowaliśmy boisko, niestety w dalszym ciągu dawał się we znaki brak skuteczności, bądź też dobrze interwniował bramkarz gości. Dopiero w 44 minucie udało się wyrównać – dośrodkowanie z rogu i Sebastian Schufreida strzela głową nie do obrony. Na przerwę schodzimy więc z wynikiem 1-1. Po przerwie nasza duża przewaga i w 55 minucie wychodzimy na prowadzenie. Sebastian Schufreida pociągnął prawą storną, dośrodkował w pole karne do Patryka Lawędzkiego, ten blokowany przez obrońcę zdołał jeszcze oddać do Pawła Króla, który pewnie strzelił do siatki. 2-1! Mieliśmy w dalszym ciągu świetne okazje na podwyższenie, ale wynik nie zmieniał się. Uniści dwukrotnie stanęli przed szansą na wyrównanie, jednak Krystian Sierka świetnie wybił groźne strzały. Zwycięstwo zasłużone, jednak wynik nie oddaje w pełni naszej przewagi. Ważne są jednak kolejne 3 punkty, dzięki którym awansowaliśmy na 5 miejsce w tabeli.